Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Latvijas Zēnu futbola festivālā SK „Kengaroos” izcīna trešo vietu

SK „Kengaroos” šogad bija iespēja startēt Latvijas Futbola federācijas rīkotajā zēnu futbola festivālā (ZFF). Turnīra mērķis ir noskaidrot spēcīgāko jaunatnes futbola klubu. C grupas turnīrā salaspilieši SK „Kengaroos” izcīnīja augsto trešo vietu.

Par C grupas turnīra uzvarētāju kļuva Valmieras FK, tādējādi nopelnot iespēju nākamgad atgriezties B grupas sacensībās. Svētdien komandas sagaidīja pēdējās divas spēļu kārtas, kurās izšķīrās ne tikai kopvērtējuma uzvarētāju liktenis, bet arī noskaidrojās tie klubi, kas zaudēs tiesības piedalīties 2016. gada ZFF. Valmieriešus ceturtajā kārtā sagaidīja trīs ļoti spraigas cīņas ar SK „Kengaroos” futbolistiem, kurās tika gūti divi panākumi ar rezultātu 3:1, bet U-11 komandu cīņā panākts triumfs ar 2:1. Pie trim uzvarām tika arī JDFS Alberts komandas, pārspējot Jūrmalas SC ar 4:2 (U-10), 5:2 (U-11) un 2:1 (U-12). Tas nozīmēja, ka pirms pēdējās kārtas abu savstarpējā dueļa Valmieras FK kopvērtējumā apsteidza JDFS Alberts par trim punktiem.

Cīņa par C grupas uzvarētāja titulu savu kulmināciju sasniedza noslēdzošajā kārtā, kurā, kā jau minēts, tikās abi turnīra līderi. Pie smagas uzvaras U-10 vecuma grupā tika Valmieras FK, pārspējot JDFS Alberts ar 4:3. Cīņas gaitā JDFS Alberts teju īstenoja brīnumainu atspēlēšanos, tomēr valmierieši uzvaru nosargāja un tādējādi ieguva sešu punktu pārsvaru kopvērtējumā. Lai būtu pirmie, JDFS Alberts pārstāvjiem bija jāuzvar abās atlikušajās spēlēs, tomēr nepārvarama izrādījās jau pirmā barjera, kad U-11 komandu cīņā Valmieras FK spēja gūt vārtus un turpinājumā iekrāto 1:0 pārsvaru nosargāja. Līdz ar to valmierieši bija nodrošinājuši ceļazīmi uz B grupu jau pirms noslēdzošā mača.

Pārējās piektās kārtas cīņas noteica, ka kopvērtējuma trešajā vietā ierindojās SK „Kengaroos”, bet ceturtie bija Jūrmalas SC pārstāvji. Savukārt attiecīgi piektie un sestie bija Academ FC un FC Aizkraukle klubi, kas līdz ar to šķīrušies no tiesībām piedalīties ZFF arī nākamgad.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=7gBnq683FLk

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis