Latvijas Skolēnu sporta spēlēs dambretē salaspiliešiem sudrabs

dambrete20180307

3.martā Liepupes vidusskolā norisinājas Latvijas 71.skolēnu sporta spēles 100 lauciņu dambretē. Kopumā sacensībās piedalījās aptuveni 250 jauno sportistu no visas Latvijas, tai skaitā 19 dalībnieki no Salaspils, kur guva ļoti labus panākumus divās vecuma grupās.

U-10 grupā komanda izcīnīja 2.vietu. Komandai ieskaites punktus deva un sudrabu medaļas ieguva Alise Orlova, Ļesja Uvarova, Rihards Raginskis-Repše un Aleksandrs Tabunovs. Komandā spēlēja arī Alise Husnutdinova, Maksims Kuzminovs, Dmitrijs Miroļubovs, Artjoms Baranovs un Savēlijs Zubovs. Individuālajā vērtējumā Alise Orlova kļuva par Latvijas Skolēnu sporta spēļu čempioni, bet Rihards Raginskis-Repše ieņēma trešo vietu.

Arī U-13 grupā komandu vērtējumā 2.vieta, kas deva ieskaites punktus. Sudraba medaļas saņēma Valda Vasariete, Jūlija Beikmane, Kirils Gavlass un Mārtiņš Budreika. Komandā spēlēja arī Diāna Stecka, Stepans Šepeļovs, Stefans Jakubaņecs, Andrejs Kopilovs, Aleksandrs Paskovs un Kirils Reiniks. Individuālajā vērtējumā Valda Vasariete ieņēma otro vietu.

Šis sacensības vienlaikus ir Latvijas čempionāta pusfināls. Tiesības spēlēt individuālajā finālā, kas notiks no 15. līdz 18. martam Rīgā, ieguva Alise Orlova (1.v.), Ļesja Uvarova (7.v.), Rihards Raginskis-Repše (3.v.), Valda Vasariete (2.v.), Jūlija Beikmane (5.v.) un Diāna Stecka (6.v.).