Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Latvijas Frisbija čempionātā telpās triumfē salaspilieši

7 frisbijs

14. un 15. martā Salaspils sporta namā norisinājās Latvijas Frisbija čempionāts telpās (LFČt), kurā kā vīriešu, tā sieviešu grupās labākās izrādījās mājinieku komandas –“Salaspils WT” un “Salaspils FK”.

Ņemot vērā, ka komandas “Salaspils WT” un “Salaspils FK” Latvijas Frisbija līgā bija izcīnījušas pirmās vietas savās divīzijās, tas abām komandām deva automātisku iekļūšanu LFČt pusfinālos, kā arī nomināli vājākus pretiniekus. Vīriešu komandai “Salaspils WT” pusfinālā pretī stājās otra mājinieku komanda “Salaspils Jr”, kura iepriekšējā dienā  ar rezultātu 12:9 ceturtdaļfinālā uzvarēja Ventspils jauniešu vienību “Probably Some Latvians”. Salaspiliešu duelī “Salaspils WT” jau spēles sākumā izvirzījās vadībā un savu pārsvaru spēja noturēt līdz pat spēles beigām. Rezultātā likumsakarīga uzvara ar 12:9.

Finālu mājiniekiem vajadzēja aizvadīt pret pērnā gada „klupšanas akmeni” “Flying Worms” no Ventspils. Līdz pat puslaika pārtraukumam spēles vadības grožus turēja te viena, te otra komanda, tomēr puslaiku ar +1 noslēdza mājinieki. Otrajā puslaikā, pateicoties ļoti fiziskai un ciešai aizsardzībai, salaspilieši ļāva pretiniekiem gūt vairs tikai vienu punktu. Spēles otrā daļa aizritēja ar salaspiliešu pārsvaru, un jau trešo reizi “Salaspils WT” pēdējo četru gadu laikā izcīnīja Latvijas telpu frisbija čempionu titulu.

“Salaspils Jr” spēlē par trešo vietu cīnījās ar Rīgas “Ultimate Decision”. Spēles pirmā puse izvērtās līdzīga, tomēr puslaika pārtraukumā ar +2 devās rīdzinieki (7:5). Spēles otrajā daļā iezīmējās salaspiliešu pieredzes trūkums, rīdzinieki spēja dubultot savu pārsvaru (12:6). Pārāk lielais punktu deficīts Salaspils jauniešiem neļāva izcīnīt trešo vietu, un spēle noslēdzās ar rezultātu 13:8 par labu rīdziniekiem.

Savukārt sieviešu “Salaspils FK” pusfinālā pārliecinoši pārspēja šī gada debitantes “Valmiera Women” ar rezultātu 13:6. Finālā “Salaspils FK” tikās ar pērnā gada vicečempionēm- “Moments” no Ogres.

Šajā spēlē intriga saglabājās līdz pat izskaņai. Abas komandas spēli uzsāka ļoti agresīvi, taču neviena no komandām nespēja palielināt savu pārsvaru par 1, 2 punktiem. Taču puslaika noslēgumā ar viena punkta pārsvaru aizgāja “Salaspils FK”. Spēles otrajā daļā “Salaspils FK” spēja pat izvirzīties vadībā ar četru punktu pārsvaru (13:9), taču ogrēnietes rezultātu izlīdzināja (14:14), un viss spēles liktenis izšķīrās pēdējā punktā. Spēles galotnē veiksmīgāk prata nospēlēt “Salaspils FK” un pēc Elzas Vulfas piespēles disku zonā ķēra Lāsma Kublicka, tādējādi izcīnot jau trešo Latvijas telpu frisbija čempionu titulu pēc kārtas.

“Salaspils WT” sastāvs: Dainis Teteris, Guntars Miķelsons, Ģirts Betmanis, Igors Minovs, Krišs Maļinovskis, Mārtiņš Gusārs, Mārtiņš Kasparāns, Reinis Otisons un Roberts Apinis.

“Salaspils Jr” sastāvs: Arvīds Ondrups, Arvīds Žanis Orlovskis, Bruno Jurginsons, Didzis Malderis, Gregors Matīss, Imants Ilgažs, Jānis Bērnāns, Miks Sniķeris, Pēteris Valainis un Toms Ābeltiņš.

“Salaspils FK” sastāvs: Elza Vulfa, Ieva Grabe, Laima Viškinte, Lāsma Kublicka, Līga Nātiņa, Inese Slokenberga, Monta Poduma, Santa Kalvīte, Santa Možeika un Santa Siņica.

Atgādinam, ka 28. un 29. martā Salaspils sporta namā notiks pirmais Baltijas Frisbija čempionu kauss, kurā gan vīriešu, gan sieviešu grupā piedalīsies Baltijas valstu čempioni. Ir gaidāms tik tiešām augstas klases frisbijis, ko būs patīkami vērot klātienē.

Pateicamies skatītājiem par atbalstu LFČt laikā. Gaidīsim jūsu arī 28. un 29. martā sporta namā!