Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Latvijas čempionātā dambretē uz goda pjedestāla visas trīs salaspilietes!

Dambrete15Marts-13

Skolēnu brīvlaikā, laika posmā no 11. līdz 16. martam, viesnīcā “Radisson Blu” Rīgā notika Latvijas jaunatnes čempionāts 64 lauciņu dambretē.

Sacensības norisinājās klasiskajā, ātrajā dambretē un ātrspēlē: U-8, U-10, U-13, U-16 vecuma grupās. Kopumā Latvijas čempionātā piedalījās 200 dalībnieku no visas Latvijas, t.sk. 29 spēlētāji no Salaspils.

Salaspilieši šajās sacensībās izcīnīja 9 godalgas: 3 zelta, 3 sudraba un 3 bronzas, kas komandu kopvērtējumā, pēc medaļu skaita, deva 3. vietu.

U-13 grupā klasiskajā dambretē viss goda pjedestāls bija ar meitenēm no Salaspils! Latvijas čempionāta un uzvarētājas titulu izcīnīja Valda Vasariete (1.vsk.), 2. vietā Alisa Orlova (2.vsk.) un 3. vietā Diāna Stecka (2. vsk.). Savukārt ātrspēlē un ātrajā dambretē divas zelta medaļas izcīnīja Diāna Stecka, aiz sevis atstājot Valdu Vasarieti, kura papildināja savu medaļu klāstu ar divām sudraba medaļām.

Zēniem šajā vecuma grupā visaugstākā vieta Kirilam Galvasam (2.vsk.), kurš ātrspēlē izcīnīja bronzas godalgu. Mazliet nepaveicās Mārtiņam Budreikam (1.vsk.), klasiskajā un ātrajā dambretē paliekot  4. vietā.

Vēl jāuzteic pavisam jaunā dambretes spēlētāja Elizabete Anspaka, kura U-8 vecuma grupā ātrajā dambretē izcīnīja bronzu un kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena. Pārējos trunīros – klasiskajā un ātrspēlē - nācās samierināties ar “koka medaļu” jeb 4. vietu.

Apsveicam uzvarētājus un viņu trenerus ar augstvērtīgiem sasniegumiem Latvijas čempionātā!

Rezultāti Dambrete federācijas mājas lapā: http://dambrete.lv/lv/jaunumi/39  

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis