Lai Salaspilī dzimst pasaules čempioni sporta dejās!

salaspils majas_lapai_labajā_malā_800x600

Šī gada 13.,14. maijs Salaspilī jau septīto gadu pēc kārtas paies dejas zīmē. Salaspils sporta namā noritēs Starptautiskās sporta deju sacensības SALASPILS OPEN 2017 un uz deju grīdas satiksies vairāk kā 1000 dalībnieku - cerību un veselīga azarta pilni. Jau ceturto gadu sacensības iegūst arī starptautisku mērogu, pulcējot dejotājus un tiesnešus no vairāk kā 20 dažādām pasaules valstīm.

Šogad sacensības ir īpašas ar to, ka to ietvaros risināsies PASAULES ČEMPIONĀTS STANDARTDEJĀS U-21 - 13.maijā plkst. 20:00 FINĀLS!

14.maijā plkst. 19:30 būs vērojamas finālsacensības PASAULES ATKLĀTAJĀS REITINGA SACENSĪBĀS LATĪŅAMERIKAS UN STANDARTDEJĀS!

Zinātāji saka - dejotāji, kuri SALASPILS OPEN piedalās pirmo reizi, noteikti šeit atgriezīsies, jo tās nav tikai augsta līmeņa sacensības, bet īsti, atmiņā paliekoši svētki, ko rīkotāji ar lielāko atbildību vienmēr cenšas radīt bērniem, vecākiem, pedagogiem un sacensību skatītājiem.

Atklātā vērtēšanas sistēma stiprina sacensību garu, bet bagātīgais, ikreiz individuāli piemeklētais balvu fonds un kāda Latvijā iemīļota skatuves mākslinieka priekšnesums ļauj doties mājup ar skaistām atmiņām par pirmo vai ikgadējo deju vizīti Salaspils novadā.

Lai Salaspilī dzimst pasaules čempioni sporta dejās!

Uz tikšanos SALASPILS OPEN 2017!

Valdis Škutāns

 

SalaspilsNovadaSvetkimikro

skriesim2018ban

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis