Labi rezultāti Saldū un Koknesē

6 vieglatleti_koknese

22.septembrī Salaspils sporta skolas vieglatlēti piedalījās tradicionālajās rudens sacensībās mešanu disciplīnās "Kokneses kauss 2018". Augstvērtīgāko rezultātu no mūsu sportistiem sasniedza Zane Freimane (treneri A.Trumpe un A.Feteris). Zane izcīnīja 3.vietu diska mešanā ar rezultātu 25,74m. Pie medaļām tika arī četri Igora Sokolova audzēkņi - Makaram Korotkovam 1.vieta, Ramilam Gasanovam 2.vieta, Robertam Bessarabam 1.vieta un pirmā vieta arī Kristiānai Poļakovai. Līvai Apsei izcīnīta 3.vieta lodes grūšanā ar rezultātu 10,15m.

6 vieglatleti_saldus

Savukārt 29.septembrī norisinājās Saldus sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 un U-12 vecuma grupām, kurās arī startēja audzēkņi no Salaspils sporta skolas. “Uzsākot jauno mācību gadā, izbraukumā esam tikuši pie godalgotām vietām,” stāsta trenere Marita Puļļa. ”1.vietā no 15 dalībniekiem tāllēkšanā ierindojās Ričards Kokins, kurš uzrādīja trešo labāko laiku arī 80 metru distancē. 300 metru distancē ceturtā vieta Danielam Gribam. No U-12 grupas meitenēm mūsu Agate Bainora 300 metru skrējienā palika piektā, bet ceturtā 80 metru skrējienā. Visus konkurentus pārspēja Artjoms Krilovs, izcīnot pirmo vietu tāllēkšanā un 300 m distancē. Šajā pašā distancē piektais palika mūsu Leo Kristians Spūle. Savukārt Enija Zaharevska ar savu lēcienu spēja ierindoties 5. vietā, bet Marta Elizabete Siliņa 300 metru skrējienā palika sestā.”