Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Laipni lūgti Salaspilī!

“Katrīnas kausā” salaspilieši sastāda nopietnu konkurenci

19. janvārī jau 9.reizi Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika “Katrīnas kauss 2019”, kur sportisti par uzvarām sacentās šādās disciplīnās: 60 m, 400 m un 1000 m skrējienā, 60 m barjerskrējienā, tāllēkšanā, augstlēkšanā sievietēm un kārtslēkšanā vīriešiem.  Kā jau ierasts, nozīmīgās sacensības kuplināja ārzemju sportisti no Ungārijas, Lielbritānijas, Grieķijas, Nīderlandes, Zviedrijas, Lietuvas, Itālijas, Maltas un citām  valstīm. 

Dalībnieku vidū bija arī rekordliels skaits Latvijas labāko sportistu. Arī garākajā 1000 m distancē bija pieteikti vairāki dalībnieki, kuri cīnījās ne tikai par “Katrīnas kausu”, bet arī par “NIKE” dāvanu karti, tostarp arī mūsu sporta skolas treneris Aigars Feteris.

No esošajiem Salaspils sporta skolas audzēkņiem sacīkstēs 400m skrējienā startēja Ēriks Solovjovs, savukārt no absolventiem - RTU sporta klubu pārstāvēja  Juris Gailis, kurš veica 60m/b distanci.

Ēriks ļoti stipru konkurentu vidū lieliski aizvadīja savu skrējienu, 400m distancē noskrienot 54,61s, kas deva kopvērtējumā 17.vietu un 662 IAAF punktus. Starp latviešiem Ērikam bija septītais labākais rezultāts.

Juris Gailis ierindojās 14.vietā kopvērtējumā (no latviešiem- piektais), veicot 60m/b 9,22 sekundēs, kas pēc IAAF skalas sniedz 691 punktu.

katrinas kauss_feteris

Vislabākais starts izdevās Aigaram Feterim (attēlā), kurš kilometra skrējienā izcīnīja 7.vietu kopvērtējumā, bet no Latvijas sportistiem uzrādīja trešo labāko laiku. 1000 m šoreiz veikti ar teicamu rezultātu 2:34,10, atpaliekot no uzvarētāja Benediktasa Micuka 5 sekundes. Aigaram arī augstvērtīgākais rezultāts no visiem trim pieminētajiem puišiem - 840 IAAF punkti.