Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Karsti aizvadīts trešais skrējiena posms

5 treshais_posms

17. jūlijs, šķiet, bija viena no vasaras karstākajām dienām, turklāt ar diezgan spēcīgu vēju. Tomēr tas nebūt netraucēja 115 skrējējiem stāties uz starta “Veselības otrdienas” 3. posmā. Organizatori- sporta nams bija parūpējušies ne tikai par dzeramo ūdeni, bet arī par “dušiņu” trases malā, kur atveldzēties.

Tāpat kā pirmajā posmā, arī šoreiz dalībnieki iesildījās un atsildījās kopā ar sporta skolas treneri Aigaru Feteri, kurš bija sagatavojis kārtīgu programmu. Savukārt pie krodziņa “Nēģis” pārsteiguma balvām tika trīs laimīgie trešā posma dalībnieki.

Pēc trim posmiem visās grupās jau pamazām sāk izkristalizēties līderi, bet atgādinām, ka priekšā vēl ir tikpat posmu. Meiteņu konkurencē pirmajā vietā ar 38 apļiem pašlaik ir Melānija Zālīte, kura savu tuvāko sekotāju Annu Katrīnu Priževoiti ir apsteigusi par 4 apļiem. Trešā vieta- Elizabetei Anspakai. No puišiem līdera pozīcijā izvirzījies Ēriks Anspaks (47 apļi), viņam seko Daniels Gribs (44 apļi) un Ričards Jānis Liepiņš (41 aplis). Sieviešu konkurencē šobrīd pirmajā vietā ir Ginta Zēberga ar 53 apļiem, otrajā- Roksana Magdisjuka (40 apļi), savukārt ar 39 noskrietajiem apļiem trešo vietu ieņem Dace Kaļverša. Vīriešu grupā labākais rezultāts- 55 apļi ir Ērikam Solovjovam, kuram ar 51 apli seko Artūrs Ronis un Askolds Bušmanis.

Atgādinām- ja dalībniekiem ir vienāds noskrieto apļu skaits, tad vietas tiek noteiktas pēc tā, kurš šos apļus ir veicis ātrāk. Uz šo brīdi vismaz vienā posmā ir piedalījušies 250 skrējēji. Nākamais posms notiks 28. augustā.

Rezultātu tabulas:

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis