Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Karatistiem jaunas uzvaras

5 karatee

8. un 9. aprīlī Salaspils karatē kluba sportisti piedalījās turnīrā "13th World Harasuto Cup", kurš notika Polijas pilsētā Lodzā. Kopumā pasākums pulcēja vairāk kā 1000 dalībnieku no 15 valstīm.

Salaspilieši mājās pārradās ar vairākām godalgām. Pirmo vietu ieguva Vladislavs Šilonosovs un U12 kata komanda (Daniils Demidovs, Deivs Birzulis, Daniils Kitajevs), savukārt otro vietu izcīnīja U14 kata komanda, kuras sastāvā startēja Eduards Doroņins, Marats Morozovs un Artēmijs Slišāns. 3. vieta- Deivam Birzulim.

Pārējiem sportistiem nedaudz pietrūka līdz godalgotai vietai, bet tas ir papildus stimuls turpināt trenēties!

Nedēļu vēlāk, 15. aprīlī, Salaspils sportisti devās uz Jūrmalu, lai piedalītos karatē sacensības "Grand Prix Jūrmala 2017". Ar salaspiliešiem sacentās labākie sportisti no sešām valstīm.

Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Jūlija Beikmane, Deivs Birzulis, Eduards Doroņins, savukārt trešās vietas ieguva Anželika Zaharjana un Deivs Birzulis.

Kā tiesnešu palīgi sacensībās piedalījās Katrīna Doroņina un Maksims Terescuks.

Paldies bērnu vecākiem par atbalstu!

Romans Sledzevskis, karatē kluba treneris

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis