Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Kad kājās naglu kurpes jeb sasniegumi skrejceļā un sektoros

Šodienas Latvijas čempioni, Salaspils sporta laureātu ieguvēji, Latvijas Jaunatnes olimpiāžu dalībnieki, sporta skolas rekordu veidotāji ir tie, kuri veicinājuši sporta skolas atpazīstamību novadā un Latvijā.

Ir pagājuši daudzi gadi, līdz sporta skola ir izaudzinājusi jaunus, talantīgus sportistus. Aizvadītas neskaitāmas sacensības, daudz laika pavadīts skrejceļā vai kādā vieglatlētikas sektorā, līdz kādam starpmērķa piepildījumam – uzvarai pār sevi, personīgajam rekordam, medaļai.

Sava veida atskaites punkts bija Latvijas čempionāts U-18 un U-20 grupās – 21.un 22.jūnijā Jelgavā. Sacensībās sasniegti jauni personīgie rekordi, iegūti Latvijas čempionu tituli un uzausušas jaunas vieglatlētikas zvaigznes.

DSC 4402

Kā, piemēram, I.Sokolova audzēknis Makars Korotkovs (U-18), kurš jau vairākkārt ir bijis Latvijas čempions vesera mešanā, arī šoreiz bija galvas tiesu pārāks par pretiniekiem, aizmetot 5 kg smago rīku pāri par 70 metriem (70,18m) un apsteidzot 2. vietas ieguvēju par 25 metriem. Jāpiebilst, ka pirms nedēļas Makars piedalījās Latvijas izlases sastāvā Prezidenta balvas izcīņā pieaugušajiem, kur nācās mest 2 kg smagāku veseri un pirmrekords – 58,00 m ir jau jaunā talantīgā sportista kontā.

Arī Kristiāna Poļakova ir I. Sokolova audzēkne un vairākkārtēja Latvijas čempione vesera mešanā. Šoreiz Latvijas čempiona titulam pietika  ar rezultātu 42,89 m.

Ar teicamu personisko rekordu trīssoļlēkšanā (14,90m) uzvarēja Sandis Dzenītis (treneris A.Feteris), savu konkurentu “pārlecot” par metru.

Otro vietu šķēpa mešanā izcīnīja Signe Vilhovika (treneris G.Kļaviņš) 44,64 m, savukārt 800 m skrējienā Akselam Blankam 3. vieta. Aksels piedalījās prestižajās Rīgas kausu sacensībās, kurās uzrādīja teicamu personīgo rekordu un ieguva meistarkandidāta titulu.

5 cempis

Ēriks Puzankovs, Valts Rinalds Zariņš, Sandis Dzenītis un Aksels Blanks ar jaunu sporta skolas rekordu 2:03,12  izcīnīja bronzas godalgas mazajā zviedru stafetē (100 m + 200 m + 300 m + 400 m).

Vēl noteikti gribas uzteikt Valtu Rinaldu Zariņu (treneris A.Feteris, I.Znūtiņa), kurš ir uzstādījis augstu latiņu 100 m skrējienā, distanci veicot ar teicamu personīgo rekordu 11,30 s (gan ar vēja palīdzību 2,7m/s), un tik prestižajā vieglatlētikas distancē paliekot uzreiz aiz godalgotā trijnieka – 4. vietā.  Līdzīga vēsture atkārtojās arī 200 m skrējienā – personīgais rezultāts 23,01 s, jauns ieraksts sporta skolas rekordu reģistrā un 4. vieta. Vēl vairākiem mūsu sportistiem 4. vietas, personīgie sasniegumi, kas apliecina, ka Jaunatnes olimpiādei un citām atbildīgajām sacensībām salaspilieši gatavi.

Sporta skola lepojas ar saviem audzēkņiem un vēl jaunus panākumus!

Rezultāti ŠEIT

Anita Trumpe, sporta skolas direktore

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis