Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Handbolistiem godalgas Paņevežos un Vaiņodē

handbols1

15.februārī Salaspils sporta skolas 2005.g.dz. handbolistu komanda devās uz ikgadējo Lietuvas neatkarības dienas piemiņas atklāto handbola turnīru, ko rīko Paņevežos.

Šogad turnīra formāts bija neierasts- vienā dienā savstarpējās spēlēs tikās 6 komandas - pa trīs vienībām no Latvijas un Lietuvas. Turnīrā startēja Ulbrokas, Salaspils un Skrīveru komandas, kā arī Pasvale, Paņeveži un HC “Grifas” komanda.

Aizvadīt apļa turnīru katram ar katru vienas dienas ietvaros būtu neiespējamā misija (5 spēles vienā dienā ir pārāk daudz), bet sacensību organizatori piegāja uzdevumam ļoti radoši. Visas trīs Latvijas komandas spēlēja tikai pret lietuviešiem, netiekoties savā starpā. Un tas pats ar Lietuvas komandām - viņi aizvadīja spēles tikai pret viesiem no Latvijas.

Rezultātā uzvaru turnīrā svinēja mājinieku Paņevežu komanda, kas pieveica Skrīverus ar 15:12, Salaspili ar 19:9 un Ulbroku ar 27:15.

Otrajā vietā, mums par lielo prieku, ierindojās mūsu zēni, kas trijās spēlēs svinēja divas uzvaras - pār Pasvali ar 23:14 un pār HC “Grifas” ar 17:9, piekāpjoties tikai pieminētajiem turnīra organizatoriem no Paņevežiem.

Trešajā vietā palika Skrīveru komanda, kam trīs spēlēs pa vienai uzvarai, vienam zaudējumam un vienam neizšķirts rezultātam.

Salaspils sporta skolas komandas sastāvā Paņevežos spēlēja: Mareks Straškevičs, Kristiāns Strautnieks, Matīss Strautnieks, Enriko Patriks Mills, Huga Gūtmanis, Emīls Stirāns, Rainers Gailums, Raivo Ozols, Ričards Jānis Liepiņš, Mārcis Karašovs, Ernests Gailītis un Mārcis Drēviņš.

handbols

Labākā spēlētāja balva turnīrā mūsu vārtsargam – Marekam Straškevičam.

Savukārt 16. un 17. februārī Vaiņodē notika handbola turnīrs, kurš tiks veltīts Vaiņodes handbola pamatlicējam Liepājas rajona sporta skolas un HK “Vaiņode” ilggadējā trenera Arvīda Desmitnieka piemiņai. Sacensības notika 2002. gadā dzimušajiem zēniem. Šajās sacensībās startēja četras komanda no Latvijas un Lietuvas. Latviju pārstāvēja Vaiņode un Salaspils, savukārt no Lietuvas vienībām ieradās Kauņa un Klaipēda.

Par A.Desmitnieka piemiņas kausa uzvarētājiem kļuva Kauņas handbolisti, kuri izcīnīja uzvaras visās trīs spēlēs - 29:25 pret Salaspili, 29:27 pret Klaipēdu, bet Vaiņodes komanda tika pieveikta ar 28:26. Tieši mājinieki Vaiņodes handbolisti izcīnīja otro vietu, izcīnot vienu uzvaru un vienu neizšķirtu trīs spēlēs - 37:33 pret Klaipēdu un 27:27 pret Salaspili, kas izcīnīja trešo vietu, arī spējot uzvarēt Klaipēdu (32:29).

Salaspils sporta skolas komandas sastāvā Vaiņodē spēlēja: Mārtiņš Čuhnovs, Artūrs Lejiņš, Ralfs Vēveris, Jānos Jorens Glods, Edžus Galvanovskis, Enriko Patriks Mills, Mārcis Karašovs, Huga Gūtmanis, Matīss un Kristiāns Strautnieki, Ernests Gailītis.

Par komandas labāko spēlētāju tika atzīts Jānis Jorens Glods.

Apsveicam treneri Niku Remesu un abas zēnu komandas ar izcīnītām 2. un 3.vietām!

Salaspilssv2019

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis