Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Godīgums, disciplīna, cieņa, draudzība – tas ir džudo

dzudoKANO

Salaspils džudo klubs “Kano” aicina zēnus un meitenes vecumā no 4 līdz 18 gadiem apmeklēt džudo nodarbības Salaspilī!

Kluba vadītājs un galvenais treneris Aleksejs Pavlovs ir neskaitāmu godalgoto vietu ieguvējs un laureāts, Pasaules čempionāta sambo bronzas medaļas ieguvējs, Jaunatnes olimpisko spēļu dalībnieks un vairākkārtējs Latvijas čempionātu uzvarētājs.

Trenera karjeru uzsācis 1997. gadā, strādājot par trenera palīgu pie Vaclava Jažēviča (Liepājas sporta skola) - viena no vadošajiem džudo treneriem Latvijā.

2013. gadā Aleksejs Pavlovs nodibinājis savu džudo klubu “Kano-Rīga”, bet 2015. gadā uzsācis darbību arī Salaspilī, vadot Salaspils džudo klubu. Šobrīd abos klubos kopā trenējas vairāk nekā 60 bērnu dažādās vecuma grupās. Īpaši jāatzīmē, ka 2016. gadā viens no Alekseja audzēkņiem izcīnīja Latvijas čempiona titulu U21 vecuma grupā.

2014.-2015. gadā Aleksejs apguva Latvijas Treneru tālākizglītības centra akreditētu treneru tālākapmācības programmu, iegūstot apliecību par “C” kategorijas trenera kursu apguvi sporta veidā – džudo. Kopš 2016. gada studē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, apgūstot studiju programmu “Izglītības un sporta darba speciālists”.

2016. gada nogalē Aleksejs tika uzaicināts pievienoties īpašā profesionālās apmācības programmā, ko organizē Starptautiskās džudo federācijas akadēmija, lai jau 2017. gada rudenī iegūtu vienu no augstākajiem profesionālās izglītības apliecinājumiem sporta veidā  – starptautiski atzītu džudo trenera sertifikātu, kas šobrīd Latvijā ir vien dažiem speciālistiem.

Kluba galvenā vērtība ir laimīgs, vesels, dzīvespriecīgs bērns, kurš izprot un pazīst tādas svarīgas īpašības, kā godīgums, disciplīna, pašaizliedzība, draudzība, atbalsts, cieņa, pieklājība, uzticība  u.c.

Treniņu laikā bērns iegūst vispārējo fizisko sagatavotību, stiprinot muskulatūru, attīstot lokanību, trenējot līdzsvaru un koordināciju, kā arī iemācās specifiskus akrobātikas un cīņas elementus. Vecāko grupu bērni apgūst gan cīņas mākslas teorētiskās zināšanas, gan praktisko džudo.

Nāc, pievienojies džudo pasaulei arī tu! Treniņi notiek Salaspils Sporta namā, Smilšu ielā 1 otrdienās, ceturtdienās un sestdienās.

Gatavojamies un piedalāmies dažādu līmeņu sacensībās un turnīros. Arī tu esi laipni gaidīts mūsu draudzīgajā komandā!

Treneris Aleksejs Pavlovs,
tālr. 29675965

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis