Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Frisbijisti labākie arī sacensībās Lietuvā

11081340 381549638720418 5613659127679833852 n

Pagājušās nedēļas nogalē Lietuvas pilsētā Marijampolē norisinājās jau piektais Lietuvas telpu frisbija čempionāts, kurā par čempioniem vīriešu grupā kļuva mūsu “Salaspils WT” komanda. Savukārt jauniešu komanda “Salaspils Jr” ar Jāni Bernānu priekšgalā šo čempionātu noslēdza 5. vietā jauktajā grupā.

“Salaspils WT” čempionāts iesākās grūti – pirmajā dienas spēle tika aizvadīta pret šī gada Latvijas vicečempioniem – “FlyingWorms” no Ventspils. Abas komandas spēlēja ar nedaudz pamainītiem sastāviem, kā arī ar jauniem spēlētājiem komandā. Saspringtā spēlē pārāki izrādījās “Salaspils WT” frisbijisti un tika izcīnīta grūta uzvara ar 9:8. Nākamajās grupas spēlēs dominēja salaspilieši un tika izcīnītas uzvaras pret “Skrandantys Dramblinai” no Kauņas (11:5) un pret “Velninai” no Viļņas (11:8). Tas nodrošināja pirmo vietu grupā un nomināli vieglākus pretiniekus ceturtdaļfinālā.

Otrās dienas ceturtdaļfināla spēlē “Salaspils WT” tikās ar “Spinin” no Baltkrievijas, kurus izdevās pārliecinoši uzvarēt. Taču jau pusfinālā “Salaspils WT” gaidīja vēl nopietnāks pretinieks – Baltkrievijas pērnā gada čempioni “X3” no Minskas. Spēle ritēja punkts punktā, taču neviena no komandām tā arī nespēja izvirzīties vadībā ar vairāk kā viena punkta pārsvaru. Abas komandas rādīja lielisku sniegumu kā uzbrukumā, tā arī aizsardzībā. Kad spēles laiks jau bija beidzies, spēles tablo rādīja rezultātu 8:8, kas nozīmēja, ka uzvarēs tā komanda, kura pirmā iegūs vēl vienu punktu. Spēles pēdējo punktu prasmīgāk nospēlēja salaspilieši, un tika svinēta uzvara mačā ar 9:8.

Finālspēlē “Salaspils WT” tikās ar pērnā gada Lietuvas čempioniem – “Vorai” no Viļņas. Spēles pirmā puse iesākās līdzīgā manierē, taču, pateicoties zonas aizsardzībai, ar viena punkta pārsvaru vienmēr priekšā atradās Lietuvas frisbijisti. Pēc puslaika pārtraukuma spēle ritēja citu gaitu, izpaudās “Salaspils WT” fiziskā sagatavotība, pie kuras visu sezonu tik cītīgi tika strādāts. Drīz pēc puslaika pārtraukuma salaspilieši izlīdzināja rezultātu un pēcāk palielināja to par diviem punktiem (8:6). Turpmākajā spēlē abas komandas apmainījās ar rezultatīviem uzbrukumiem, bet uzvaru izcīnīja “Salaspils WT” ar 11:8. Pirmo reizi “Salaspils WT” tika kronēti arī par Lietuvas telpu frisbija čempioniem.

Savukārt jauniešu komanda “Salaspils Jr” grupu spēlēs piedzīvoja zaudējumus pret Viļņas „Vorai” (6:7) un pret jaunajiem ventspilniekiem „PSL” (7:11), taču spēja arī izcīnīt uzvaru pret vietējo „Colibri” vienību ar 11:3.

Ceturtdaļfināla spēlē tika piedzīvots smags zaudējums pret Daugavpils Universitātes komandu (8:11). “Salaspils Jr” tālāk turpināja cīņu tikai par 5. vietu, kuru, pateicoties uzvarām pār „ŽelalaiVelninai” no Viļņas (11:1) un pār „Vorai” no Viļņas (10:8), arī spēja izcīnīt. Jaunie “Salaspils Jr” spēlētāji ieguva neatsveramu pieredzi savai turpmākajai izaugsmei.

“Salaspils WT” sastāvā spēlēja: Arvīds Ondrups, Arvīds Žanis Orlovskis, Didzis Malderis, Ģirts Betmanis, Igors Minovs, Reinis Otisons, Renārs Čeredņičenko un Toms Ābeltiņš.

“Salaspils Jr” sastāvā spēlēja: Bruno Jirgensons, Gregors Matīss, Jānis Bernāns, Laima Viškinte, Santa Siņica, Santa Kalvīte, Paula Mestere un Pēteris Valainis.

Atgādinām, ka Salaspils frisbija klubs aicina bērnus vecumā no 12 gadiem uz bezmaksas treniņiem Salaspils sporta namā Latvijas Junioru izlases trenera Reiņa Otisona vadībā. Piesakies pa telefonu 28601255 vai raksti e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. !