"Fitnesa deserts" aicina sportot katru dienu

FD09112017

5. novembrī, atzīmējot Salaspils sporta nama dzimšanas dienu, tika rīkots pasākums “Fitnesa deserts”. Tā mērķis - aicināt interesentus aktīvi pievērsties fitnesam un izmēģināt jaunas nodarbības, ko piedāvā Salaspils sporta nams. Pirmo reizi pasākums norisinājās vienlaikus gan sporta namā, gan peldbaseinā.

Jau no paša rīta mazuļi ar māmiņām un tētiem pulcējās uz zīdaiņu peldēšanas nodarbību pie treneres Elitas. Nodarbība tika atklāta ar zīdainīšu peldēšanas paraugdemonstrējumiem, ko rādīja jau pieredzējušākie mazuļi. Tiem sekoja pirmā nodarbība iesācējiem. Turpinājumā ūdensaerobiku izmēģināja topošās māmiņas (trenere Natalia Gorshkova) un seniori (trenere Liāna Maldere).

Liela interese tika izrādīta par visplašākajai auditorijai domāto ūdensaerobikas MIX programmu, kura tika atkārtota trīs reizes. Ūdensaerobikas Mix laikā ik pēc 20 minūtēm treneres Irina, Dace un Ilona sniedza savas nodarbības ieskatu. Pēc nodarbībām 30 minūtes tika veltītas relaksācijai džakuzi un tvaika pirtī, sauna.

Pēc ūdensaerobiku sesijas bija pieejams brīvā apmeklējuma laiks ar konkursu sadaļu, kurā norisinājās peldēšanas sacensības “Fitnesa deserta čempions”. Sacensību laikā tika noskaidroti ātrākie peldētāji junioru, senioru un open grupā. Bija jāveic 50 metru peldējums uz ātrumu. Junioru grupā balvas guva Eva Evelīna Kļaviņa un Enriko Patriks Mills. Senioru grupā ātrākie peldētāji – Antra Kalvāne un Didzis Gasiņš. Open grupā godalgoti tika Jevgēņijs Koņabo un Marija Koņabo. Kamēr Salaspils peldbaseinā aktīvi norisinājās peldēšanas nodarbību programma, Salaspils sporta namā Fitnesa deserts dalībniecēm bija iespēja apmeklēt šādas nodarbības pie Salaspils sporta nama trenerēm: Step&Fit, zumba, Fitness Yoga, Brazilian Butt, pilates, Aerobika Mix, Lady Dance, Strip plastika. Nodarbības apmeklēja maksimāli iespējamais interesentu skaits - cik vien spēj uzņemt mūsu zāles. Arī nodarbības bērniem – Zumba Kids un sporta joga darbojās maksimālajā režīmā. “EE Fitness” trenažieru zāle piedāvāja apmeklēt divus apļa treniņus pie “EE Fitness” treneriem.

Nodarbību starplaikā bija iespēja apmeklēt lekciju “Vesels organisms – skaistums un enerģija”, izmēģināt jaunumu no Rozenvaldes ķermeņa kopšanas un estētikas kabineta - vakuuma masāžu sejai, lai mazinātu dubultzodu un novērstu sejas grumbiņas. Kā jau ierasts, neviens pasākums “Fitnesa deserts” nav noticis bez pēdu masāžas Tatjanas Matrjoņinas masāžas un ķermeņa prakses studijā. Pirmo reizi radošajā darbnīcā aicinājām piedalīties ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos. Katram bija iespēja izveidot ziedu rotas kopā ar KIDSSPILS meitenēm. “Figura Line” Salaspils salons piedāvāja “Fitnesa deserta” dalībniecēm apmeklēt bezmaksas limfodrenāžas procedūras pēc iepriekšēja pieraksta.

Lai apmeklētājiem būtu enerģija, ar degustāciju un dāvanām dalībniekiem bija ieradies patstāvīgais uzticamais atbalstītājs “Baltais”. Katram dalībniekam tika dāvāts kāds no produktiem pēc izvēles – kefīrs ar melleņu garšu vai šokolādes sieriņš “Saldā brunete”. Pirmo reizi tieši sporta namā degustācijai tika piedāvāti jaunie produkti - siera kūka ar mellenēm un siera kūka tiramisu. Savukārt ”Ezerkauliņi” dāvāja katrai sportistei kārtīgu vitamīnu devu, pasniedzot svaigi spiestu burkānu sulu.

Bet tas vēl nav viss. Ar pasākumu “Fitnesa deserts” nenoslēgsim intensīvo fizisko treniņu dienu, jo no 6. līdz 10. novembrim, pateicoties treneru atbalstam, reģistrētajiem dalībniekiem bija iespēja pieteikties “Izaicinājumu nedēļai”. Tās būtība ir disciplinēt, pārvarēt sevi un sportot katru dienu. Speciālā cena attiecas uz apmeklētājiem, kuri pasākumā “Fitnesa deserts” ir pieteikušies akcijai “Izaicinājuma nedēļa”, saņēmuši speciālu apmeklējumu abonementu un kuri no 6. līdz 10. novembrim apmeklē katru dienu vismaz vienu Salaspils sporta nama nodarbību, atzīmējot savu apmeklējumu pie trenera. Tiklīdz tiks izlaista kāda no apmeklējuma dienām, tas liegs iespēju turpināt apmeklēt nodarbības par speciālo cenu.

Izaicinājuma nedēļas piedāvājums attiecas uz nodarbību piedāvājumu: grupu nodarbības, EE Fitness, EveloFit, zumba ar Aleksandru, Aerobika MIX ar Taisu, Glamour Dance, Yasno Yoga un Hatha Yoga. Pirmo reizi aicinājām piedalīties interesentus arī fotokonkursā un iedvesmojošo frāžu konkursā. Pavisam drīz noskaidrosim šo konkursu rezultātus.

Paldies par sadarbību Salaspils sporta nama treneriem no ”EE Fitness”, “Evelo fit”, grupu nodarbību treneriem Aleksandrai Švalkovskai, Ivetai Kalniņai, Taisai Berezņevai, Vijai Reisai, Dmitrijam Sazonovam, Natalijai Zaharovai.

Paldies Salaspils peldbaseina treneriem Elitai, Osvaldam, Dacei, Irinai, Ilonai, Liānai.

Pateicamies par pastāvīgu atbalstu un pretimnākšanu “Baltais” produktiem, “Ezerkauliņiem”, “Figura Line Salaspils”, “SIA Lattims”!

Bildes no pasākuma

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis