“Fitnesa desertā” – nodarbības gan hallē, gan peldbaseinā

Kā jau ierasts, rudenī notiek atvērto durvju diena Salaspils sporta namā, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar aerobikas un fitnesa nodarbībām, kuras ir pieejamas Salaspilī. Šogad pirmo reizi pasākums norisināsies  ne tikai sporta nama aerobikas zālēs, bet arī peldbaseinā. Gaidām visus uz īsteni sportisku dienu 5. novembrī.

Kas notiks peldbaseinā?

Jau no plkst.9.30 peldbaseinā būs pieejamas nodarbības zīdaiņiem, topošajām māmiņām, kam sekos ūdens aerobika senioriem. Vislielākā interese šobrīd ir par ūdens aerobiku pieaugušajiem, tāpēc Fitnesa deserta ietvaros būs iespēja piedalīties ūdens aerobiku MIX nodarbībā, kura būs pieejama trīs apmeklētāju grupām. Treniņš ilgs stundu, un ik pēc 15-20 minūtēm mainīsies treneres, kuras turpmāk ikdienā strādās Salaspils peldbaseinā. Pēc nodarbības 30 minūtes varēsiet ļauties relaksācijai saunā un džakuzi.

Pēc ūdensaerobiku sesijas būs brīvā apmeklējuma laiks ar konkursu sadaļu. Izaicināsim apmeklētājus cīnīties par “Fitnesa deserta” čempiona titulu peldēšanā – junioru, senioru un open grupā. Būs jāveic 50 metru peldējums uz ātrumu. Peldēšanas stils – pēc izvēles. Uzvarētāji tiks paziņoti 6.11.

Ieejas maksa pasākumā “Fitnesa deserts” ir 3 eiro, ja apmeklē tikai Salaspils peldbaseina vai tikai halles nodarbības. Ieejas maksa pasākumā “Fitnesa deserts”  būs 5 eiro,  ja vēlas apmeklēt nodarbības gan Salaspils peldbaseinā, gan hallē.

Intensīvi treniņi hallē

Paralēli baseina pasākuma programmai hallē norisināsies fitnesa nodarbību programma no plkst.12.00. Būs iespēja piedalīties nodarbībās, kuras ir pieejamas Salaspilī (STEP&FIT, ZUMBA, FITNESS YOGA, BRAZILIAN BUTT, PILTES, AEROBIKA MIX, LADY DANCE, STRIP PLASTIKA), nodarbības bērniem (ZUMBA KIDS, SPORTA JOGA) un trenažieru zāles “EE Fitness” apmeklējums. Nodarbību starplaikā varēs apmeklēt lekciju “Vesels organisms – skaistums un enerģija”, savukārt Rozenvaldes ķermeņa kopšanas un estētikas kabineta speciālistes piedāvās vakuuma masāžu sejai, lai mazinātu dubultzodu un novērstu grumbiņas. Tā ir ļoti efektīva procedūra sejas ādas tonusa uzlabošanai. Sejas vakuuma masāžu mēdz dēvēta par sejas fitnesu, jo tādejādi tiek izkustināti visi sejas muskuļi, kurus ikdienā nelietojam.

Konkurss

Jau no 1.novembra aicinām piedalīties iedvesmojošāko teicienu konkursā “Iedvesmo mani sportot!” (no 01.novembra līdz 05.novembrim) un fotokonkursā “ES mīlu sportot!” (no 01.novembra līdz 12.novembrim). Bildes un uzmundrinošus saukļus konkursam gaidīsim uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai facebook/SalaspilsSporto, lietojot atzīmes #izaicinajumu nedela #salaspils sporta nams

Izaicinājumu nedēļa

6 desertsBet tas vēl nav viss. Ar pasākumu “Fitnesa deserts” nenoslēgsim intensīvo fizisko treniņu dienu. Jo no 6.11 līdz 10.11, pateicoties treneru atbalstam, jebkuram būs iespēja piedalīties IZAICINĀJUMU NEDĒĻĀ. Tās būtība ir disciplinēt, pārvarēt sevi un sportot katru dienu.

Izaicinājuma nedēļā Salaspils sporta nama aerobikas grupu nodarbības un EE Fitness trenažieru zāle būs pieejama par īpašu cenu – 3 eiro tiem apmeklētājiem, kuri būs pieteikušies “izaicinājuma nedēļai”.

Speciālā cena attieksies uz tiem, kuri pasākumā “Fitnesa deserts” būs pieteikušies akcijai “Izaicinājuma nedēļa”, saņēmuši speciālu apmeklējumu abonementu un kuri no 06.11.līdz 10.11. apmeklēs KATRU DIENU vismaz VIENU Salaspils sporta nama nodarbību, atzīmējot savu apmeklējumu pie trenera.

Ja tiks izlaista kāda no apmeklējuma dienām, tas liegs iespēju turpināt apmeklēt nodarbības par speciālo cenu.

Izaicinājuma nedēļas piedāvājums attiecas uz nodarbību piedāvājumu: Grupu nodarbības, EE Fitness, EveloFit, Zumba ar Aleksandru, Aerobika MIX ar Taisu, Glamour Dance nodarbībām, Yasno Yoga un Hatha Yoga nodarbībām.

deserts30102017

nedeelja30102017 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis