Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Dzīvespriecīgā skrējienā aizvadīta jau vesela desmitgade

450mdziivespriekam

Šogad desmito gadu pēc kārtas norisinājās brīnišķīgais skrējiens "450 m dzīvespriekam". Laiks mūs nelutināja, bet dzīvesprieku baudīt atnāca vairāk nekā 200 dalībnieces, arī jaunās māmiņas ar saviem mazuļiem ratiņos. Skrējienā piedalījās daudzas komandas, kuras bija īpaši gatavojušās, un īpaši izcēlās sniegavīru komanda no pirmsskolas izglītības iestādes "Jāņtārpiņš" ar savu atraktīvo vadītāju Evitu Beļsku. Puķes bija uzplaukušas invalīdu biedrības meiteņu vainadziņos. Bija arī meža zvēri - vilks, lācis, citi mazāki zvēriņi no PII "Saulīte" un vēl daudz izdomas bagātu skrējēju. Lai arī lietus līņāja un līņāja, ar gavilēm tika gan daudzkārtējās, gan šā gada dalībnieces, dzimšanas dienas gaviļniece, vārda dienu īpašnieces, jaunākā skrējēja – 5 mēnešus vecā Gabriela, pieredzes bagātākā dalībniece - 83 gadus vecā Vandas kundze un, protams, arī Kristiāna Ozoliņa, kura finišēja pirmā. Apsveiktas tika arī iepriekšējo gadu skrējienu uzvarētājas. Uz jautājumu, vai turpinām vēl šādu pasākumu, ar skaļām ovācijām viennozīmīgi visas sauca: "Jā".

Arī šis skrējiens notika, pateicoties palīgiem un atbalstītājiem: vispirms paldies Salaspils novada domei, Pašvaldības policijai, Komunālajam dienestam, Salaspils sporta namam un Nacionālajam botāniskajam dārzam. Īpašs paldies uzņēmumiem “Maxima”, “Euroaptieka”, “Lattims” un kafejnīcai “Maruss”. Spēku skrējējām deva arī vitamīni Vitiron. Daudzus gadus šis pasākums tiek rīkots kopā ar Sociālo centru, tāpēc izsaku dziļu pateicību centra darbiniecēm par neatlaidību, izdomu un lielo izturību. Paldies Andrejam Svilānam par veiksmīgo pasākuma vadīšanu un Vitālijam Berezņevam par dalībnieču iesildīšanu un starta došanu. Paldies reģistrācijas meitenēm Ausmai Brušķevicai un Ievai Stalidzānei. Uz tikšanos 2020. gada martā! Lai dzīvespriecīga un enerģiska vasara!

Vairāk attēlu šeit

Jūsu Malda Caune,
Skrējiena patronese jau 10 gadus

Salaspilssv2019

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis