Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Draudzības mačā dambretē tiekas mūsu vidusskolas

dambrete15022017

9. februārī Salaspils 2. vidusskolā notika kārtējais, nu jau ceturtais draudzības mačs 64 lauciņu dambretē starp 1. un 2. vidusskolas 1.-4. klašu skolēniem. 10 labākie un stiprākie spēlētāji (zēni un meitenes) no katras skolas 10 kārtās cīnījās par uzvaru savai skolai.

Fotogrāfijās galvas kūp, tiek domāti vairāki gājieni uz priekšu. Jau pēc gadiem šie bērni zinās, kā stratēģiski risināt darba un dzīves jautājumus. Tas, ko viņi iegūst šobrīd, būs tas, kas noteiks izvēli rīt.

Šīs brīnišķīgās tradīcijas veicinātājas ir abu skolu dambretes nodarbību vadītājas Ilze Čudare (1. vidusskola) un Inita Jurciņa (2. vidusskola).

Tā kā tas ir 1. un 2. vidusskolas savstarpējais draudzības mačs, kas notiek reizi gadā, arī norises vieta katru gadu tiek mainīta – vienu gadu vienā, nākamo gadu- otrajā skolā. Šoreiz mājas sienas palīdzēja 2. vidusskolas skolēniem, un viņi izcīnīja uzvaru ar rezultātu 8:2, kas savukārt ļāva izlīdzināt kopīgo rezultātu - 2:2.

Vairāk attēlu un rezultātu tabula šeit

Vitauts Budreika,
Dambretes attīstības biedrības priekšsēdētājs,
Sacensību galvenais tiesnesis

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis