Divas otrās vietas Piņķos

5 andrejs

19.oktobrī Piņķos norisinājās Latvijas čempionāts krosā, kurā piedalījās Salaspils sporta skolas audzēknis Andrejs Bānis. Andrejs startēja 5 kilometru distancē un izcīnīja otro vietu U20 grupā, finišējot pēc 17 minūtēm un divām sekundēm. Jāpiebilst, ka tas ir viņa personīgais rekords.

5 kross

Šajā pašā dienā Piņķos notika arī Babītes novada atklātais krosa čempionāts, kurā startēja 39 sporta skolas audzēkņi un viņu trenere Zane Ķīkule. Zane ierindojās otrajā vietā, 3 km distanci pieveicot nepilnās 16 minūtē.  Dažiem audzēkņiem līdz pjedestālam pietrūka pavisam nedaudz. Piemēram, Elza Ligere finišēja piektā, bet Gustavs Bārbals un Oskars Pauls dalīja 4. un 5. vietu.

Priecājamies par sasniegumiem, jo daudziem audzēkņiem šīs bija pirmās vieglatlētikas sacensības.