Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Laipni lūgti Salaspilī!

Darbu sākusi publiskā slidotava

6 slido

Tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šogad Salaspils novada pašvaldība iepriecina ziemas sporta veidu cienītājus, ierīkojot publisko slidotavu stadiona stāvvietā. Iestājoties atbilstošai gaisa temperatūrai, Komunālā dienesta darbinieki nekavējoties sāka liet ledu un uzstādīja bortus un tīklus. Tā kā slidotavā, ņemot līdzi savu inventāru, ir iespēja gan vienkārši paslidot, gan arī uzspēlēt hokeju, tad ir izstrādāts grafiks, kas netraucēti ļauj nodoties šīm aktivitātēm un izvairīties no domstarpībām. Ik dienas līdz pulksten 16 ir brīvais apmeklējums, savukārt no 16 līdz 19.30 ledus paredzēts tikai slidotājiem. Pēc 19.30 slidotava atvēlēta hokeja spēles entuziastiem. Taču atgādinām, ka slidot var arī ārpus bortiem.

Rūpējoties par ledus kvalitāti un tādējādi arī jūsu drošību, katru rītu Komunālā dienesta darbinieki veiks ledus apkopi. Tāpat ir arī uzstādīti soli, kur varat pārvilkt slidas un atpūsties.

Tiekamies slidotavā!