Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sporta skolas handbolistes pirmajā trijniekā

Handbols T20170420_09

Čempionātā mūsu handbolistes izcīna bronzas godalgas

Pirms Lieldienu brīvdienām Salaspils sporta skolas handbolistes (U-19) devās uz Jēkabpili, kur tika noskaidrotas Latvijas jaunatnes čempionāta uzvarētājas. Salaspilietēm izdevās izcīnīt bronzas godalgas.

U-19 vecuma grupā uzvarētājas tika noskaidrotas divos sabraukumos, no kuriem pirmais notika Ludzā, bet otrais Jēkabpilī. Pēc pirmā posma līderes ar sešiem punktiem bija jēkabpilietes, bet tikai par diviem atpalika Tērvetes komanda. Tieši šo divu komandu cīņā noskaidrojās U-19 vecuma grupas uzvarētājas. Šajā duelī pārākas izrādījās jēkabpilietes, bet trešo vietu treneru Inala Doguzova un Jūlijas Šamrickas vadībā izcīnīja Salaspils sporta skola.

Salaspilietes abos sabraukumos piekāpās Jēkabpilij un Tērvetei, bet spēja divreiz uzvarēt Ludzas novada sporta skolas komandu (19:17 un 15:9). Par turnīra otro rezultatīvāko spēlētāju kļuva mūsu Inese Umjarova, izceļoties ar 30 vārtu guvumiem. Divas salaspilietes tika iebalsotas simboliskajā izlasē, ko noteica visu treneru balsojums. Inesei Umjarovai tika labākās labās ārējās spēlētājas tituls, bet Jeļizaveta Žigalkina tika atzīta par labāko līnījnieci.

U-17 grupā uzvar salaspilietes

Aprīļa sākumā Ludzā par pirmajām šīs sezonas Latvijas jaunatnes čempionāta uzvarētājām kļuva Salaspils sporta skolas U- 17 handbolistes (treneris - Inals Doguzovs).

Pēc pirmajiem diviem apļiem līderpozīcijās atradās Salaspils un Jēkabpils sporta skolu komandas, kas bija iekrājušas pa astoņiem punktiem. Abās savstarpējās spēlēs bija uzvarējušas jēkabpilietes, kas nozīmēja, ka vienāda punktu skaita gadījumā turnīra noslēgumā viņas ieņemtu augstāku pozīciju.

Tomēr pēdējā sabraukumā pārliecinošāko sniegumu nodemonstrēja Salaspils komanda, kas līdzīgās spēlēs pārspēja gan Jēkabpili (14:13), gan Skrīverus (10:7) un Ludzu (12:10), tādējādi nodrošinot uzvaru visā turnīrā. Deviņās spēlēs Salaspils iekrāja 14 punktus.

Salaspiliete Ērika Sirsniņa ar 39 vārtu guvumiem kļuva par otro rezultatīvāko spēlētāju turnīrā. Desmitniekā iekļuva arī Veronika Balbārzda un Poļina Rozumovska. Savukārt simboliskajā izlasē tika iekļautas divas mūsu sporta skolas meitenes- Olīvija Badajeva (labā malējā) un Ērika Sirsniņa (kreisā malējā).  

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis