Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Bijušais Jelgavas RAF treneris Viktors Nastrojenko apņēmības pilns ir gatavs trenēt futbolistus Salaspilī

ok

Salaspilī darbojas vairāki futbola klubi, kuros trenējās vairāk kā 300 bērni un jaunieši. Viņiem ir iespēja mācīties spēlēt futbolu pie profesionāliem treneriem, piedalīties sacensībās un Latvijas futbola federācijas rīkotajos čempionātos. Taču kļūstot pieaugušiem, futbolistiem nav iespēju tālāk profesionāli trenēties un spēlēt. Domājot par pieaugušo spēlētāju profesionālā futbola attīstību Salaspilī, “A.Kulakova akadēmijas centrs” ir uzaicinājis treneri Viktoru Nastrojenko, kurš PSRS laikos ir trenējis otro labāko futbola klubu Latvijā “Jelgavas RAF”. Galvenā trenera Viktora Nastrojenko mērķis ir izveidot futbola klubu attīstības sistēmu Salaspilī, kurā apvienotu futbola klubus “Kengaroos”, BFK “Salaspils” un “A.Kulakova akadēmijas centrs Salaspils”. Tā uzdevums būtu radīt iespēju labākajiem spēlētājiem no visiem klubiem pāriet trenēties 2.līgas un 1.līgas komandās.

Viktors uzskata, ka jaunajai paaudzei trūkst degsmes un intereses par futbolu – viņi neskatās Latvijas futbola spēles, nezin futbola vēsturi, un tas ir spēlētāju galvenais trūkums. Lai labi spēlētu, vajag fanātisku degsmi spēlēt un interesēties par futbolu. Ar jaunajiem sportistiem vajag strādāt katru dienu - trenēties, iedvesmot un izvirzīt mērķus jauniem sasniegumiem futbolā. Lai gūtu sasniegumus, jaunajiem futbolistiem vajadzētu izvirzīt augstākus mērķus un lielākas ambīcijas.

Augsti mērķi un prasības trenerim ir ne tikai pret spēlētājiem, bet arī pret sevi. Viktors Nastrojenko ir nokārtojis augstāko trenera kategoriju un saņēmis Pro trenera licenci, un tas ir tāpēc, ka viņš ir īsts futbola fans.

Rīgā šobrīd ir 29 futbola skolas, kuras beidz daudz labu futbolistu, taču Latvijā trūkst sistēmas, kā spētu atlasīt labākos no spēlētājiem profesionālam pieaugušo futbolam.  Viktors Nastrojenko ir strādājis par galveno treneri Igaunijas komandai “Lokomotīve”, kā arī pagājušā sezonā palīdzēja Gulbenes komandai atgriezties virslīgā. Lai Viktoram Nastrojenko izdodas sasniegt izvirzītos mērķus un izveidot futbola klubu “Salaspils”, kas ļautu mazajiem futbolistiem kļūt par Latvijas futbola 1.līgas, virslīgas un Latvijas izlases spēlētājiem!

Jau aprīļa mēnesī uzsāksies Latvijas 1.līgas spēles, kurās cīnīsies komandas no Rīgas, Rēzeknes, Tukuma, Olaines, Valmieras, Jēkabpils, Liepājas, Saldus, Smiltenes, Preiļiem un arī no Salaspils. Viktora mērķis ir apmācīt jaunos futbolistus, lai viņi varētu godam pārstāvēt Salaspils vārdu 1.līgas spēlēs, lai pēc diviem, trīs gadiem Salaspils komanda varētu startēt virslīgā.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis