Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Baudot zelta rudeni Doles salā, aizvadīts pusmaratons “Noķer vēju”

Pusmaratons1006

6. oktobrī uz rudens pusmaratonu “Noķer vēju” pulcējās skrējēji no Latvijas malu malām, lai pieveiktu 5 km, 10 km vai pusmaratona distanci. Šogad šis pusmaratons bija īpašs ar to, ka ierastā botāniskā dārza vietā šoreiz skrējēji tikās Doles salā, tādējādi parādot mūsu viesiem vēl vienu skaistu vietu novadā. Lai gan trase bija grūta un ierastā asfalta un līdzenā reljefa vietā nācās pacīnīties ar kāpumiem, dubļiem un nokritušajām lapām, tomēr laika apstākļi skrējējus lutināja, dodot iespēju izbaudīt brīnišķīgās Doles ainavas.

Pirmie Doles salas meža trasē devās pusmaratona skrējēji, kuriem bija jāveic četri apļi. Vīru konkurencē labāko rezultātu uzrādīja Armands Bušs no Ogres. Viņš distanci veica 1:16:14, aiz sevis atstājot vēl vienu ogrēnieti Kristapu Kaimiņu (1:17:08). Savukārt trešajā vietā ierindojās salaspilietis Raivis Marčenkovs, distancē pavadot nepilnu pusotru stundu.

Dāmu konkurencē cerības uz uzvaru citām skrējējām neatstāja salaspiliete Jekaterina Sokunova (1:30:08), savu tuvāko sekotāju Gintu Zēbergu apsteidzot par teju sešām minūtēm (1:35:53). Trešajā vietā aiz abām salaspilietēm ierindojās Iveta Caune no Ikšķiles (1:41:39). Visas trīs kopvērtējuma līderes pārstāvēja SM30 grupu.

Arī “desmitniekā” lepojamies ar savām meitenēm, jo pirmajās vietās kopvērtējumā ierindojās Salaspils skrējējas- pirmā Diāna Stolniece - Permaņicka (00:47:15), otrā- Laura Ābeltiņa (00:47:32), bet trešajā vietā Zane Kaspere no Bauskas (00:49:56). Vīriešu konkurencē ātrākais bija kuldīdznieks Kristaps Bērziņš (00:36:59), otrais Dmitrijs Vecgailis no Rīgas (00:39:45), bet trešais- Deniss Dovbišs (00:40:10).

Pēdējie uz starta stājās piecu kilometru skrējēji, kuriem bija jāveic viens aplis. Dāmu grupā ātrākā izrādījās Līna Gaile no jaunākās grupas, kura trasē pavadīja nedaudz vairāk par 24 minūtēm. Otrajā vietā ierindojās Maruta Anspaka no Salaspils (00:24:54), bet trešajā- vēl viena salaspiliete Alīna Sokunova (00:24:58). Vīru konkurencē pirmais pēc 19 minūtēm un 12 sekundēm finišēja Andrejs Bānis no Salaspils, otrais- Jānis Mežiels no Kokneses (00:19:16), savukārt godalgoto trijnieku noslēdza salaspilietis Anatolijs Purviņš (00:19:54).

Kā veicās pārējiem skrējējiem un nūjotājiem, varat uzzināt www.sportlat.lv.

Pasākumu organizēja Salaspils sporta nams, un to komentēja vienmēr atraktīvais un zinošais Ivars Bācis. Sporta nams pateicas par sadarbību “SPORTLAT”, biedrībai “Salaspils/Zīriņi”, Salaspils novada pašvaldības policijai, Salaspils komunālajam dienestam, krodziņam “Nēģis”, “EM Sound Services”, “Laba Fotostudija”, Uldim Freimanim un Daugavas muzejam. Pasākumu atbalstīja “ELEVEN sportswear LATVIA”, gādājot par tiešām ļoti noderīgām balvām skrējējiem, bet par garšīgu našķi finišā bija parūpējies “Baltais”.

Vairāk attēlu šeit 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis