Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

“Ārona kausā 2017” triumfē jēkabpilietes

ĀRonakauss2017

10.septembrī trešo gadu pēc kārtas Salaspils sporta skola organizēja handbola trenera  Ārona Galperina piemiņas turnīru sievietēm "Ārona kauss 2017".

Par uzvarētājām šoreiz kļuva Jēkabpils sporta skolas handbolistes, kas finālspēlē pārspēja iepriekšējā gada uzvarētājas "REIR Dobele". Kopumā šogad turnīrā piedalījās septiņas komandas, kas bija sadalītas divās apakšgrupās – A apakšgrupā startēja trīs komandas, bet B apakšgrupā - četras komandas.  

A apakšgrupā veiksmīgāk nospēlēja pašreizējās Latvijas čempiones Stopiņu NHK, kas līdzīgā cīņā pārspēja gan Ludzas "Latgolu" (13:12), gan Salaspils sporta skolu (21:18). Savukārt B apakšgrupā pie panākuma tika "REIR Dobele", pieveicot gan "LAT-2002" (17:14), gan Jēkabpils sporta skolu (17:15), gan Skrīverus (24:6).  

Pusfināla pāros tikās abu grupu labākās komandas. Stopiņu NHK (A1) sacentās ar Jēkabpili (B2), un līdzīgā cīņā pārākas izrādījās jēkabpilietes, uzvarot ar 15:12. Savukārt otrā pusfinālā "REIR Dobele" ar 17:14 tika galā ar "Latgolu". Cīņā par uzvaru turnīrā Jēkabpils sporta skolas handbolistes spēja revanšēties "REIR Dobelei", pārspējot pretinieces ar 18:13. Savukārt cīņā par bronzas medaļu Stopiņu meitenes uzvarēja "Latgolu" (17:15). 

Salaspils sporta skolas sieviešu komandai šīs spēles bija pirmās pēc vasaras atpūtas. Komanda aizvadīja ļoti līdzīgas spēles gan ar Latvijas čempionēm Stopiņu NHK - 18:21, gan ar LČ bronzas medaļniecēm SK “Latgols” - 12:16. Spēlē par piekto vietu mājinieces ar 15:14 pieveica LAT-2002 jaunatnes izlasi, kuras sastāvā kandidātu lomā debitēja četras Salaspils sporta skolas MT-6 grupas audzēknes - Adriāna Beatriče Balašova, Arina Šarapova, Viktorija Žagare un Valērija Makšanova.

Jāatgādina, ka handbola treneris Ārons Galperins pirms 42 gadiem ieviesa šo komandu spēli Salaspilī, kas šodien veicina novada atpazīstamību. Pirmoreiz turnīrs notika 2015.gadā, atzīmējot četrdesmitgadi kopš šī nozīmīgā notikuma. Pirmajā turnīrā uzvaru izcīnīja Tallinas komanda, bet pērn – "REIR Dobele". 

Turnīra organizatori apbalvoja visas dalībnieces ar "Roga-Agro" saldajām balvām, godalgoto vietu ieguvējas ar medaļām, uzvarētāju komandu ar kausu, kā arī tika noteiktas katras komandas labākās spēlētājas, kas balvā saņēma turnīra piemiņas t-kreklus.

 "Ārona kauss 2017" turnīra tabulas un rezultāti ir atrodami sporta skolas mājaslapā

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis