Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Laipni lūgti Salaspilī!

Ar uzvaras kausiem no Dobeles atgriezās sporta skolas handbolistes

handb0410

5. un 6.aprīlī Dobeles sporta skola organizēja starptautisko handbola turnīru, kurā piedalījās 2003./2004. un 2005./2006.gadā dzimušās jaunietes. Salaspils startēja sacensībās abās vecuma grupās. Sacensībās piedalījās arī divas komandas no Vaiņodes, kā arī Lietuvas meitenes no Šauļiem un Paņevežiem.  Katra komanda divās dienās aizvadīja trīs spēles apļa turnīra ietvaros.

Mūsu jaunākā komanda izcīnīja trīs pārliecinošās uzvaras, pārspējot Paņevežus ar 24:9, Dobeli ar 26:13 un Vaiņodi ar 27:6.  Komandā spēlēja Marianna Doroškeviča, Ksenija Jemcova , Frīda un Vita Bindukas, Paula Alksne, Katrīna Kozloviča, Katrīna Strogova, Viktorija Petrova, Nora Krūmiņa, Alīna Šehlova, Veronika Bondarenko un Alīna Dansone (treneri- Marija Zaščerinska un Inals Doguzovs). Par labāko spēlētāju tika atzīta Marianna Doroškeviča.

Savukārt mūsu vecākās meitenes spēlēs piedzīvoja divus zaudējumus-  33:38 pret Šauļiem un 33:41 pret mājiniecēm, bet Vaiņodes komandu izdevās uzvarēt pārliecinoši ar rezultātu 41:27. Līdz ar to izcīnīta trešā vieta. Komandā spēlēja Evija Mārtiņa, Darja Strogova, Jūlija Maksurova, Arina Šarapova, Aleksandra Ladnova, Diāna Kļimočkina, Viktorija Žagare, Valērija Makšanova, Anna Kostjuka un Darja Šavčenko (trenere - Jūlija Šamricka).

Par komandas labāko spēlētāju turnīrā pasludināja Jūliju Maksurovu.

Jūlija Šamricka, trenere