Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Ar skeitborda meistarklasēm aizvadīts “Sports mūsu pagalmā”

6 skeitbords

Ik vasaru Salaspils sporta nams organizē pasākumu “Sports mūsu pagalmā”, kura mērķis ir piedāvāt bērniem un jauniešiem vasaras brīvlaikā aktīvi pavadīt dienu, kamēr vecāki strādā. Esam sportojuši gan Saulkalnē, gan Dienvidu ielas laukumā, gan Silavā un citviet, tādējādi parādot, ka mums ir gana daudz vietu, kur lietderīgi un sportiski pavadīt savu brīvo laiku. Šovasar par pasākuma epicentru tika izraudzīts skeitparks, kuru salaspilieši ir ļoti iecienījuši.

24. jūlijā šeit pulcējās bērni un jaunieši, lai profesionāļu vadībā iemācītos braukt ar skeitbordu, kā arī apgūtu vienkāršus trikus. Meistarklase notika vairāk nekā trīs stundas, kuru laikā bērni apguva iesildīšanos, atsildīšanos, iemācījās, kā pareizi atsperties, braukt un pagriezties. Sākotnēji mācības norisinājās uz līdzena asfalta. Kad jau bija apgūtas pamatprasmes, jaunie sportisti ar treneriem devās uz skeitparku izmēģināt tādus vienkāršus trikus kā “ollie” un “showit”. Meistarklases vadīja Rīgas skeitborda skolas treneri, un pasākuma noslēgumā klātesošie varēja vērot viņu paraugdemonstrējumus.

Lai arī laikapstākļi nebija tie piemērotākie šādam pasākumam, jo saule mijās ar stiprām lietusgāzēm, tas nenobaidīja izturīgākos un centīgākos meistarklases skolniekus, kuri bija atnākuši iemācīties ko jaunu.

Treneri saka lielu paldies pacietīgajiem un uzņēmīgajiem bērniem, kuri neatlaidīgi un ar aizrautību izpildīja dotos uzdevumus.

Pasākumu organizēja Salaspils sporta nams sadarbībā ar Rīgas Skeitborda skolu.
Paldies par atbalstu pasākuma organizēšanā Komunālajam dienestam, pašvaldības policijai un Salaspils 1.vidusskolai.

Attēlu galerija

Foto: Ieva Upeniece 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis