Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Ar “Naidžela Mansela” uzvaru vainagojušās Prāta spēles Salaspilī

5 prataspeles

Sestdien, 11. augustā, simts dienas pirms Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas tika aizvadīta PRĀTA SPĒLES SIMTGADES KAUSA erudīcijas turnīra spēle Salaspilī.

Paldies visiem dalībniekiem par spēli! Sveicam uzvarētājus:

1. vieta: Neidžels Mensels;

2. vieta: Fidels ar burvju štepseli;

3. vieta: Vilciena aura;

4. vieta: Daugavas abas malas;

5. vieta: Kōlakilā.

Apsveicam 4. vietas komandu "Daugavas abas malas " ar uzvaru īpašajā Aizdevums.lv raundā!

Jaukām atmiņām bildes no Salaspils pasākuma pieejamas:  https://www.facebook.com/PrataSpeles100

Ar saukli «Izzini Latviju!» šoreiz  tika izspēlēti raundi par Brīvības pieminekli, Latvijas muzejiem, sasniegumiem sportā, ārstniecības augiem un mūziku. Spēles laikā bija jāatpazīst arī Latvijas mūziķi un senie Latvijas pilsētas nosaukumus. Spraigā cīņā uzvarētāji sadalīja pirmās trīs vietas, parādot zināšanas par Vairas Vīķes – Freibergas personību, biogrāfiju un nozīmīgo devumu Latvijai.

“Šī bija īpaša spēle, jo visa Latvija šajā dienā gatavojās atzīmēt 100 dienas līdz Latvijas dzimšanas dienai un arī Salaspilī jau bija jūtams, ka cilvēki gatavojas vakara svinībām ar  lustīgai zaļumballi. Prāta Spēles: Simtgades kauss ir unikāla iespēja izklaidi apvienot ar latviskās identitātes stiprināšanu. Mēs cenšamies rūpēties par svētku un piederības sajūtas veicināšanu, tāpēc priecājamies, ka visi kopā varam ne tikai labi pavadīt laiku, bet arī pārbaudīt un stiprināt savas zināšanas ," norāda spēles vadītājs Jānis Začs. “Erudīcijas spēles dalībniekiem katru reizi nāksies atbildēt uz dažādiem jautājumiem par un ap Latviju.”

Avots: http://lv100.prataspeles.lv

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis