Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Ar kāpumiem un kritumiem sezonu uzsāk karatē klubs

Karate0928 1

8.un 9. septembrī Salaspils karatē kluba sportisti devās uz Ungārijas galvaspilsētu Budapeštu, lai piedalītos vienā no lielākajiem turnīriem Eiropā “Budapest Open 2018”. Kopā sacensības pulcēja 2000 sportistu no 38 valstu 185 klubiem. Tātad konkurence salaspiliešiem bija ļoti liela.

Čempionāta startēja Deivs Birzulis, Nikola Medvedeva, Marats Morozovs, Eduards Doroņins, Emīls Jankausks, Daniils Demidovs, Romans Sledzevskis un Raitis Ožols. Visi sportisti vasarā ļoti centīgi gatavojās šim čempionātam, un ieguldītais darbs vislabāko rezultātu deva Emīlam, kurš kategorijā “kumitē kadeti- 63” 43 dalībnieku konkurencē palika nepārspēts. Vien soļa attālumā aiz goda pjedestāla palika Eduards, 36 konkurentu vidū ierindojoties septītajā vietā. Savukārt Marats, Deivs, Raitis Ožols un Daniils uzvarēja pa vienai cīņai. Vienīgā komandas meitene Nikola kapitulēja jau pirmajā cīņā, arī treneris Romans Sledzevskis jau pašā sākumā atzina pretinieka pārākumu.

23. septembrī mūsu sportisti savus spēkus pierādīja jau mājās- Salaspils sporta namā, kur norisinājās 2018. gada Latvijas čempionāts. Tikai uzvarot šajās sacensībās, varēja izcīnīt valsts čempiona titulu. Salaspils karatē klubam šoreiz bija tas gods rīkot šo pasākumu, kas aizritēja ļoti labā līmenī. Sacensībāas startēja 328 sportisti no 25 karatē klubiem. Cīņas uz tatami bija ļoti interesantas un saspringtas. Šoreiz mūsu kluba sportistiem izdevās izcīnīt vien astoņas medaļas, kas nepavisam nebija mūsu mērķis. Par Latvijas čempioniem kļuva Raitis Ožols, Deivs Birzulis un Eduards Doroņins. Otro vietu izcīnīja Anželika Zaharjana un Raimonds Mileika, bet trešo vietu - Emīlija Veide, Emīls Jankausks un Marats Morozovs. Lai gan pārējie sportisti arī cīnījās godam, tomēr šoreiz mājas sienas nepalīdzēja, un nācās samierināties ar vietām jau aiz goda pjedestāla.

Paldies bērnu vecākiem,  kuri uzticas Salaspils karatē klubam. Neskatoties uz neveiksmēm, turpināsim strādāt arī tālāk. Paldies par atbalstu arī Salaspils novada pašvaldībai.