Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Ar jauniem rekordiem aizvadīts “Zīriņu” rudens velokross

ziirinju kross_2017

23.septembrī Nacionālajā botāniskajā dārzā pulcējās vairāk nekā 250 riteņbraucēju, lai piedalītos ”Zīriņu” rudens velokrosā. Sportisti sacentās septiņās vecuma grupās. Pašiem mazākajiem bija iespēja izvēlēties, vai trasē doties ar DIP DAP riteņiem vai velosipēdiem. Drosmīgākie varēja savus spēkus pierādīt abās disciplīnās, taču popūlārāka izrādījās tieši DIP DAP distance, kurā tika uzstādīti jauni rekordi.

DIP DAP distancē MZ 3 grupā uzvarētāja laurus plūca Jeļizaveta Sokolovska un Ralfs Kauliņš, savukārt velo distancē - Elīza Belūna un Ralfs Kauliņš.

Piecgadnieku grupā piedalījās 57 sportisti, kuriem bija jāveic 380 metrus gara distance ar individuālo startu. Pirmās vietas ieguva Lote Lange un Oskars Štrauhmanis.

33 sportisti startēja MZ7 grupā, kuru uzdevums bija veikt 870 metru distanci individuālajā startā. Rūta Baltpurviņa un Justīne Plukse  finišu sasniedza  3 minūtēs un 44 sekundēs, tādējādi abas kļuva par brauciena līderēm. Zēnu konkurencē pārliecinoši pirmais finišēja Kristers Štrauhmanis.

MZ9 grupas braucienā piedalījās 20 puiši un 11 meitenes. Pirmās vietas ieguva – Amanda Reilija Zariņa un Helvijs Kancers. MZ 11 sportisti jau veica garākas distances un līdera pozīcijas ieguva Agate Dosberga un Gristiāns Gunne. MZ 13 laureāta godu izcīnīja Lāsma Vaivode un Rihards Reinfelds.

Kā jau ierasts, “Zīriņu” velokrosā vienmēr ir gaidīti ne tikai bērni, bet arī pieaugušie, kuriem grupu startā bija jāveic 3,3 km. Šogad ātrākie - Līga Actiņa un Kristaps Kancers.

Pasākumu organizēja sporta biedrība “Salaspils Zīriņi” sadarbībā ar evelostore.com.

Rezultātu tabula

Attēlu galerija 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis