Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Apsveikti Salaspils labākie jaunie sportisti

Sporta laureats_2017_pub

Pavisam īsu brīdi pirms jaunā mācību gada sākuma, 30. augustā, kultūras namā “Rīgava” notika skolu sporta laureāta svinīgā ceremonija un jauno sportistu  apbalvošana par iepriekšējā sezonā gūtajiem augstvērtīgiem sasniegumiem. Svinīgo pasākumu ar flamenko deju “Tangos” atklāja salaspiliete Annas Dribas, bet vadītāju lomā iejutās sporta skolas treneris Aigars Feteris un viņa kolēģis Kaspars Brauns.

Salaspils novada domes priekšsēdētājs Raimods Čudars un priekšsēdētaja vietniece Malda Caune sveica jaunos sportistus divās kategorijās: skolu sportā  (Salaspils skolu vecuma bērnus, kuri izcīnījuši 1. vietu starpnovadu skolu sporta sacensībās, 1.-3. vietu ieguvējus Zemgales reģiona sacensībās un/vai valsts mēroga sacensībās – skolēnu spartakiādē un augstu sasniegumu sporta nominantus) un  bērnu un jauniešu sportā (sportisti no 7 līdz 16 gadiem, kuri izcīnījuši 1.-3. vietu juridisko personu organizētajos starptautiskajos turnīros, Latvijas čempionātos un/vai valsts mēroga sacensībās, kā arī ir piedalījušies Latvijas izlases sastāvā Eiropas vai pasaules čempionātos, un VII Latvijas Jaunatnes olimpiādes 1.-6. vietu ieguvējus).

Kopumā pie Salaspils novada atzinības rakstiem tika 162 audzēkņi, kā arī viņu treneri šādos sporta veidos:

  • Handbols – Olīvija Badajeva, Sindija Siliņa, Aļona Astašova, Veronika Balbārzda, Margarita Bičeka, Anastasija Blažēvica, Margarita Kokurina, Anna Kostjuka, Valērija Makšanova, Poļina Razumovska, Ērika Sirsniņa, Viktorija Specova, Linda Vēvere, Beāte Zaščinska, Viktorija Žagare, Jeļizaveta Žigalkina, Oļesja Petrova, Darja Podkoritova (treneris Inals Doguzovs); Niks Andžāns, Estere Gailīte, Amanda Briede, Amanda Brokāne, Elza Fogele, Ernests Gailītis, Rainers Gailums, Adriāna Jansone, Mārcis Karašovs, Andrejs Kopilovs, reinis Krēsliņš, Anete Alisa Leka, Ričards Jānis Liepiņš, Raivis Ozols, Mareks Straškevičs, Matīss Strautnieks, Kristiāns Strautnieks, Krists Vidzis, Evelīna Zvaigzne (trenere Linda Brikmane); Alīna Zarakovska, Paula Marta Alksne, Frīda Binduka, Vita Binduka, Katrīna Kozloviča, Alīna Dansone, Elīna Enkurniece, Nora Krūmiņa, Katrīna Strogova (trenere Jūlija Šamricka);
  • Vieglatlētika - Anastasija Ananņeja, Matīss Čudars, Daņila Goļcovs, Marija Gruņenko, Anna Kovaļonoka, Ivans Kovšars, Ņikita Skvorcovs, Marija Šukalo, Anna Šukalo, Endijs Lagzdiņš (trenere un sprota skolotāja Ināra Znūtiņa); Aksels Blanks (treneris G.Bitītis), Daniels Gribs, Markuss Ozols, Sandis Dzenītis (treneri Aigars Feteris, Anita Trumpe); Ņikita Bogdanovs, Kristīne Iščerjakova, Makars Korotkovs, Kristiāna Poļakova (treneris Igors Sokolovs);
  • Basketbols – Kristiāns Armanovs, Kristiāns Artis Pastors, Renārs Štamers, Ralfs Bebrišs, Bruno Berķis, Ēvalds Bērziņš, Artis Brokāns, Toms Dobriks, Daniils Fundorko, Emīls Gelašs, Edvards Gleizds, Pauls Ikvilds, Ralfs Jēgeris, Ervīns Karavackis, Reinis Krauja, Jānis Kuzmans, Matīss Toms Ķiploks, Kristiāns Ligeris, Patriks Lipskis, Emīls Līcītis, Krišs Mazurs, Pēteris Pinnis, Mārtiņš Sjomkāns, Emīls Skujenieks, Gustavs Stirāns, Artūrs Šāblis, Lūkass Ulmanis, Ritvars Vaivods, Mārtiņš Zuments, Adrians Lūsis, Emīls Petrovskis, Krišjānis Āboltiņš, Edvards Krasnais, Ričards Pinkulis, Aleksis Narkēvičs (treneris Valdis Razumovskis);
  • Dambrete - Kirils Gavlass, Stefans Jakubaņecs, Alise Orlova, Diāna Stecka, Valda Vasariete (treneris Raimonds Vipulis);
  • Karatē - Artjoms Baltrusevics, Jūlija Beikmane, Deivids Birzulis, Daniils Demidovs, Eduards Doroņins,  Anastasija Ivančaka, Oļegs Jakimecs, Emīls Jankausks, Daniils Kitajevs, Raimonds Mileika, Marats Morozovs, Raitis Ožols, Artemijs Slišāns, Emīlija Veide, Anželika Zaharjana, Daniels Zaharjans (treneri - Romāns Sledzevskis, Emīls Roberts Glīdze);
  • Džosui karatē - Dmitrijs Vaškinels, Alise Evelīna Toča (treneris Vitālijs Berezņevs);
  • Badmintons - Krišjānis Āboltiņš (treneris Juris Krūmiņš);
  • Skolu sports - Eduards Doroņins, Rasma Knipše, Tomass Kontrims, Aija Krodziniece, Rihards Strautiņš, Maikls Petrovs, Kristaps Salmanis, Annija Stepiņa, Artūrs Šubrauskis, Enija Zaharevska, Mārtiņš Zaķis, Elīza Ance Zelča (sporta skolotāja Valda Kublicka);
  • Sporta vingrošana – Kristaps Šuvcāns (treneris Vladislavs Kučiks);
  • Mākslas vingrošana - Dārija Lapiņa, Evelīna Lune, Odrija Gabriella Mille, Sofija Pecjuha, Anastasija Ševčenko, Kristīne Škutāne, Anna Marija Šuravina, Diāna Valdiņa (treneri - Natallia Kalinina, Irina Zambžicka);
  • Jātnieku sports - Madara Rūdele (trenere Ilze Krūmiņa);
  • Florbols - Valērija Bidzane, Laura Docīte, Ligita Grigorjeva, Daniela Hmeļņicka, Elīna Jostsone, Marta Kaņepe, Kristiāna Elizbete Krūmiņa, Laura Viktorija Lucāne, Ilva Mahotkina, Barbara Rabčevska, Laura Ražinska, Agnese Zaļivska, Madara Zviedre, Laura Zvirbule (treneri - Jurijs Fedulovs, Pēteris Stepītis, Valdis Puida).

Lai jauni sasniegumi un sportiskie panākumi jaunajā mācību gadā, un novēlu neapstāties pie sasniegtā! 

Anita Trumpe, Salaspils sporta skolas direktore

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis