Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Laipni lūgti Salaspilī!

Aleksandrs Tabunovs - Salaspils 2. vidusskolas dambretes čempionāta uzvarētājs

25. janvārī norisinājās kārtējais Salaspils 2. vidusskolas dambretes čempionāts sākumskolas skolēniem. Turnīrs notika jau 7. reizi un pulcēja 60 dalībniekus.

Bērnos mājoja sacensību gars, kā rezultātā uzvarētāju varēja noskaidrot tikai pēc pēdējās izspēlētās partijas, un 1. vietu, kā arī ceļojošo kausu “Zvaigznīte” izcīnīja 3.klases skolnieks Aleksandrs Tabunovs, kurš no iespējamiem 12 punktiem ieguva 11. Tikpat punktu ieguva Alisa Husnutdinova (4.klase) un izcīnīja uzvaru meiteņu konkurencē.

Sudraba un bronzas godalgas izcīnīja attiecīgi - Artjoms Baranovs un Artjoms Osipovs, meitenēm – Ļesja Uvarova un Sofija Gončarova. Īpaši gribas atzīmēt 1.klases skolnieces Sofijas sniegumu, kura ar dambreti sāka nodarboties, jau mācoties pirmsskolas izglītības iestādē, un tagad veiksmīgi cīnījās ar daudz vecākiem skolas skolēniem.

Ar diplomiem un piemiņas balvām tika apbalvoti labākie zēni un meitenes no 1., 2. un 3. un 4.klases. Starp pārējiem dalībniekiem tika izspēlēta loterija, kur 10 veiksmīgākie ieguva dambretes spēles komplektus.

Apsveicam visus uzvarētājus un godalgoto vietu ieguvējus!

Vēl gribētos pateikties dambretes pulciņa vadītājam Raimondam Vipulim, arī vecāko klašu skolēniem, kuri palīdzēja turnīra organizācijā un, protams, paldies galvenajam tiesnesim Vitautam Budreikam, Dambretes attīstības biedrības Salaspils filiāles priekšsēdētājam, pateicoties kuram arvien vairāk bērnu pievēršas dambretes spēlei.

Rezultātu tabula