Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aktīvi aizvadīta “Olimpiskā diena”

od09251

21.septembrī visā Latvijā norisinājās “Olimpiskā diena 2018”- 650 norises vietās uz kopīgu vingrošanu pulcējās vairāk nekā 145 000 dalībnieki. Arī Salaspilī “Olimpiskās dienas” aktivitātēs piedalījās visas pirmsskolas izglītības iestādes un abas vidusskolas.

Salaspils sporta nams ar savu svētku programmu devās pie PII “Atvasīte” bērniem. Svētki tika atklāti ar Olimpisko himnu un kopīgu rīta vingrošanu, savukārt sportiskus sasniegumus visiem novēlēja priekšsēdētāja vietniece Malda Caune, sporta nama direktors Vitālijs Berezņevs un PII “Atvasīte” sporta skolotājs Romāns Sledzevskis.

Mūsu olimpiete Anita Trumpe bērnus iedvesmoja, sakot, ka par olimpieti kādā no sporta veidiem var kļūt katrs . “Tieši šobrīd jūs varat uzsākt nopietni trenēties,” teica A. Trumpe.

Tālāk bērni piedalījās dažādās disciplīnās, bet noslēgumā notika izloze, kurā noskaidrojām, ka nākamgad “Olimpiskā diena 2018” tiks svinēta PII “Ritenītis”.

od09252

Salaspils vidusskolām “Olimpiskās dienas” ietvaros bija iespēja piedalīties orientēšanās sacensībās Salaspils pilsētā. Sporta namā bija ieradušās 17 komandas, kuras pēc plkst.10.00 devās pilsētā, lai atrastu pēc iespējas vairāk kontrolpunktu. Pilsētā tika izvietoti 30 kontrolpunkti ar dažādām vērtībām. Sacensību kontrollaiks – pusotra stunda.

1.vietu ieguva 2.vidusskolas komanda “Kristers un meitenes” (Liene, Aleksandra, Kristers, Eva), arī otrā vieta  2.vidusskolas komandai-  “Tricky Pathfinders” (Kririls, Daniils, Dmitrijs, Artjoms). Savukārt godalgoto trijnieku noslēdza 1. vidusskolas komanda “spinner spinner chicke” (Pēteris, Roberts, Artis, Gusts – Matīss).

Īsta spriedze sekoja sporta nama zālē, kad skolu izlases komandas bija ieradušās piedalīties tenisa stafetē un galda tenisa turnīrā. Viņu uzdevums bija cīnīties par galvenās “Olimpiskās dienas” balvu.

Tenisa stafete tika organizēta sadarbībā ar “KL-tenisa klubu”. Jauniešiem tika doti veiklības un ātruma uzdevumi. Stafetes noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu.

Galda tenisa turnīrs tika organizēts sadarbībā ar Salaspils galda tenisa klubs, un šeit veiksme bija 2. vidusskolas pusē. Summējot punktus, galveno balvu izcīnīja Salaspils 2.vidusskola.

Paldies PII “Atvasīte”, PII “Ritenītis”, PII “Saime”, PII “Saulīte”, PII “Jāņtārpiņš”, PII “Daugaviņa”, PII “Atvasīte”, Salaspils 1.vidusskolai, Salaspils 2.vidusskolai, Salaspils galda tenisa klubam, biedrībai “KL-tenisa klubs” un komunālajam dienestam par palīdzību pasākuma organizēšanā. Uz tikšanos nākamgad! 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis