Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aizvadīts 2014. gada Salaspils čempionāts veterāniem vieglatlētikā

veterans

Piektdien, 8. augustā, norisinājās atklātais 2014.gada Salaspils čempionāts veterāniem vieglatlētikā, kurā piedalījās vairāk kā 30 dalībnieku, un tas bija vairāk kā citus gadus. Sacensību mērķis - apvienot kopīgā pasākumā vieglatlētikas sporta veterānus un nodrošināt iespēju sportistiem atkal tikties, socializēties un sportot. Čempionātā varēja piedalīties sievietes no 30 gadu vecuma un vīrieši no 35 gadu vecuma.

Šogad čempionātā startēja dalībnieki ne tikai no Salaspils, bet arī no Līvāniem, Preiļiem, Ādažiem, Rīgas, Ogres, Jūrmalas. Sportistiem bija iespēja piedalīties MIX stafetē, 3000 m skrējienā, 5000 m skrējienā un četrcīņā (skrējiens, tāllēkšana, lodes grūšana, šķēpa mešana). Ar medaļām, diplomiem un balvām tika apbalvoti trīs labākie dalībnieki vīriešu un sieviešu konkurencē savā vecuma grupā, kā arī MIX stafetes uzvarētāju komanda.

veterani3

Paldies sacensību dalībniekiem par pozitīvām atsauksmēm!

Salaspils sporta nams aicina salaspiliešus aktīvi atbalstīt sporta pasākumus un izmantot arī iespēju sportot pašiem gan stadionā, gan hallē.

Sacensību rezultāti

Birkas:Sports

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis