Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aicinām velo ekspedīcijā “Salaspils-Stopiņi-Salaspils”

Velo ekspedcijas_bilde

Svētdien, 26. maijā, Salaspils Tūrisma informācijas centrs aicina ikvienu pavadīt brīvdienu aktīvi svaigā gaisā veloizbraucienā. Velo ekspedīcijas laikā iepazīsim Salaspils novadu un apkārtni.

Pulcēsimies pie TIC Miera ielā 1 un dosimies ceļā plkst. 10.00. Maršruta garums ir plānots apmēram 30 km pa dažāda seguma ceļiem ar izziņas un piknika pauzēm, kur dalībnieki aicināti paši rūpēties par dzērienu un uzkodām. Atgriešanās sākumpunktā Tūrisma informācijas centrā plānota apmēram 15.00.

Aicinām saģērbties atbilstoši aktivitātei un laikapstākļiem un ievērot ceļu satiksmes noteikumus, lai brauciens būtu drošs un izdevies!

Dalība pasākumā - bezmaksas. Pieteikšanās līdz 22. maijam pa e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Tiem, kuriem nav sava braucamā, atgādinām, ka iespējama velosipēdu noma tepat tūrisma centrā (velo skaits ierobežotā daudzumā).

Uz tikšanos 26. maija rītā!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis