Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aicinām pieteikt jaunos sportistus Skolu sporta laureātam

sports

Pretendenti apbalvojumiem tiek noteikti divās nominācijās- “Skolu sports” un “Bērnu un jauniešu sports”. Apbalvojumu nominācijā “Skolu sports” var saņemt tie 7-19 gadus vecie Salaspils novada vidusskolu skolēni, kuri ir izcīnījuši 1.-3. vietu Zemgales reģiona skolu sporta sacensībās vai 1.03. vietu- skolēnu spartakiādē. Savukārt otrā nominācijā var pieteikt bērnus un jauniešus līdz 17 gadu vecuma, kuri ir izcīnījuši 1.-3.vieta Latvijas čempionātos un/vai valsts mēroga sacensībās, kura par valsts mēroga sacensībām ir atzinusi attiecīgā sporta veida federācija, kā arī piedalījušies jauniešu Latvijas izlases sastāvā Eiropas vai pasaules čempionātos.

Pretendēt uz apbalvojumu var ikviens Salaspils novada skolēns vai skolas komanda vecumā no 7 līdz 19 gadiem nominācijā “skolu sports”. Nominācijā “bērnu un jauniešu sports” 17 gadi un jaunāki Salaspils novada sportisti un komandas, kas laika posmā no 2018. gada 24. aprīļa līdz 2019. gada 30.aprīlim  ir izpildījuši nolikumā noteiktās prasības un ir deklarēti Salaspils novadā.

Pieteikumus iesūtīt elektroniski līdz 2.05.2019. uz  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  vai personīgi sporta skolā, Līvzemes ielā 22.

Apbalvošana notiks 29.maijā plkst. 14.00 Sporta namā.

NOLIKUMS

Pieteikuma anketa .doc formātā

Anita Trumpe, Sporta skolas direktore

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis