7. posmā sasniegti jauni rekordi

7 VO

Skrējienu seriālā "Veselības otrdiena 2017" var jau teikt, ka sunim ir pārkāpts, palikusi vien aste, jo ir aizvadīti 7 posmi no 10. Pēdējais posms pulcēja kopā 130 dalībniekus, savukārt kopumā stadiona apļus ir skrējuši jau 303 dalībnieki. Visaktīvākā ir tieši sieviešu grupa, jo jau 93 dāmas ir izmēģinājušas savus spēkus “Veselības otrdienā”. Vīriešu grupā ir startējuši 74 dalībnieki, meiteņu- 73, bet zēnu- 60. Vecākajam dalībniekam - 93 gadi, savukārt jaunākajam- gadiņš.

Jau šobrīd kopā ir noskrieti 10 032 apļi. Vīru konkurencē rekords ir 20 apļi pusstundas laikā, kurus pievarēt izdevās Marekam Zālītim (vīriešu grupa) un Akselam Blankam (zēnu grupa). Savukārt sieviešu konkurencē Laura Ābeltiņa un Ginta Zēberga ir noskrējušas 17 apļus. Zīmīgi, ka apļu rekordus dalībniekiem izdevās sasniegt tieši 7. posmā. Meiteņu konkurencē apļu rekords ir 13. Tos noskrējušas Agate Dosberga, Melānija Zālīte un Kristiāna Ozoliņa.

Piekto posmu dalībnieki aizvadīja Nacionālajā botāniskajā dārzā, un šajā posmā liela daļa skrējēju pieveica mazāk apļus, nekā citreiz. Lielā svelme un trase ar dažādu segumu un relfjefu posmiem ietekmēja arī skrējēju rezultātus. Redzēs, kā veiksies nākamajā posmā – 22. augustā, kad atkal starts tiks dots Salaspils botāniskajā dārzā.

Pēc septiņiem posmiem kopvērtējuma līderi ir Nauris Bondars vīriešiem, Ginta Zēberga sievietēm, Anna Katrīna Priževoite meitenēm un Ričards Jānis Liepiņš zēniem. Viss vēl var mainīties, jo priekšā ir trīs posmi.

Ik reizi par dažādiem pārsteigumiem parūpējas seriāla organizatori. Vai nu tā ir suliņa katram skrējiena dalībniekam, personalizēts numurs tiem, kas bijuši visos posmos, un loterijas, kur balviņas var laimēt jebkurš dalībnieks.

Tiekamies 22.augustā Nacionālajā botāniskajā dārzā uz skrējienu seriāla “Veselības otrdiena” 8.posmu. Tāpat atgādinām, ka vēl ir iespēja pieteikties veterānu vieglatlētikas čempionātam, kas notiks 25. augustā Salaspils stadionā. Būs šādas disciplīnas- 100 metru skrējiens, tāllēkšana, augstlēkšana, lodes grūšana, šķēpa mešana, mix stafete. Sīkāka informācija www.salaspilssporto.lv

REZULTĀTI

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis
jūlijs 2018
Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
23
> Visi notikumi