Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Škutāna deju skola

Skutana deju_skola

“Škutāna deju skola” savas durvis vērusi 2011.gada pavasarī, kaut gan paši skolas aizsākumi meklējami jau 2008.gada 23.maijā, kad tās nosaukums vēl bija “Zvaigžņu halle”.
Skolas dibinātājs ir desmitkārtējs valsts čempions sporta dejās, deju pasniedzējs un sporta deju tiesnesis Valdis Škutāns, kurš strādā plecu pie pleca ar citiem profesionāliem deju pasniedzējiem.

“Škutāna deju skolā” iespējams apgūt sporta dejas (Standartdejas un Latīņamerikas dejas), kā arī iestudēt kāzu deju.

skutanadejuskola

Deju skolas centrālajā filiālē - Maskavas ielā 322/208, dejas mākslu apgūst Latvijas labākie sporta deju pāri.

Jaunie dejotāji savas deju gaitas uzsāk reģionālajās filiālēs, savukārt, pieredzējušākie no tiem, turpina tās attīstīt Škutāna deju skolas centrālajā filiālē.

Visi deju skolas pasniedzēji ir Latvijas Sporta Deju Federācijas sertificēti treneri, kuri strādā pēc licencētas izglītības programmas.

Bērni, savas iegūtās prasmes sporta dejās, demonstrē atskaites koncertos, kā arī, LSDF rīkotās sporta deju sacensībās

Škutāna deju skola rīko:

  • Latvijas un Pasaules čempionātus sporta dejās;
  • Dienas deju nometnes;
  • Izbraukuma nometnes

Filiāļu vadītāja:

Dace Pērkone

+371 29469983

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis