Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils džudo klubs

SDK LOGOTIP

Adrese: Skolas iela 5/1 , tālrunis: +37129675965 ,
e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

"Salaspils džudo klubā" notiek džudo nodarbības bērniem (zēniem un meitenēm) vecumā no 4 līdz 15 gadiem. Kluba audzēkņi piedalās dažāda līmeņa sacensībās un turnīros Latvijā un ārpus Latvijas.

Kluba vadītājs un galvenais treneris ir Aleksejs Pavlovs – neskaitāmu godalgoto vietu ieguvējs un laureāts, tostarp Jaunatnes Olimpisko spēļu dalībnieks, vairākkārtējs Latvijas džudo čempionātu uzvarētājs un bronzas medaļas ieguvējs Pasaules čempionātā sambo cīņā.

Kluba KANO galvenā vērtība ir laimīgs, vesels, dzīvespriecīgs bērns, kurš izprot un pazīst tādas svarīgas īpašības kā godīgums, disciplīna, pašaizliedzība, draudzība, atbalsts, cieņa, pieklājība un uzticība. Treniņu laikā bērns iegūst vispārējo fizisko sagatavotību, stiprinot muskulatūru, attīstot lokanību, trenējot līdzsvaru un koordināciju, kā arī iemācās specifiskus akrobātikas un cīņas elementus. Vecāko grupu bērni apgūst gan cīņas mākslas teorētiskās zināšanas, gan praktisko džudo.

Nāc un pievienojies džudo pasaulei arī tu! Būsi laipni gaidīts mūsu draudzīgajā komandā!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis