Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Igora Miglinieka sporta skola

MigliniekaSSk

Igora Miglinieka sporta skola paredzēta bērniem, kas vēlas uzlabot savu vispārējo fizisko sagatavotību, apgūt dažādu bumbu spēļu pamatus, vairāk pievēršot uzmanību basketbola spēles elementiem.  Papildus, priecāsimies, ja sagatavosim arī profesionālus basketbolistus, kas nākotnē varēs pārstāvēt Latviju starptautiskos turnīros.

Skolā katrai vecuma grupai ir izstrādāta sava nodarbību metodoloģija un treniņu plāns.

Bērnudārza un pirmo klašu bērniem nodarbības notiek rotaļu veidā. Ar rotaļu palīdzību tiek attīstīta bērna fiziskā sagatavotība, koordinācija un veiklība, kā arī trenēta reakcija un lokanība.  Papildus, bērni apgūst arī pirmos basketbola, volejbola, futbola un citu bumbu spēļu elementus.

Vecāku klašu bērni tiek vairāk apmācīti basketbola spēles elementos.  Sākot ar 3. klasi IMSPORTS komandas regulāri piedalās basketbola turnīros (jaunākiem ir draudzības spēles un turnīri).  Papildus draudzības spēlēm, basketbola sezonā plānojam piedalīties sekojošos turnīros:

  • Kārums Kauss - U-10 un U-11 zēnu un meiteņu komandām,
  • Latvijas Jaunatnes Basketbola Līga – U-12, U13 un U14 zēnu un meiteņu komandām, U-15 un U-16 zēnu komandām.
  • Draudzības Kauss - U14 zēnu komanda

Sīkāka info:

www.imsports.lv

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

+(371) 26660091,

(P.-Pk. 10:00-17:00)

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis