Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aicinām pārbaudīt par atkritumu apsaimniekošanu saņemtos rēķinus

Aicinājām salaspiliešus pārbaudīt par atkritumu apsaimniekošanu saņemtos rēķinus, jo tika saņemta informācija, ka uzņēmuma “Eco Baltia vide” Salaspils novada klienti iepriekš jau bija saņēmuši rēķinus par janvāri, bet šobrīd ir saņemti avansa maksājuma rēķini par periodu no janvāra līdz septembrim. 
Uzmanību tiem, kuri jau bija apmaksājuši janvāra rēķinu un pēc tam saņēma atkārtoto avansa rēķinu par periodu no janvāra līdz februārim!
Lai noskaidrotu, kādēļ atkritumu apsaimniekotājs uzskata, ka par janvāri rēķins ir jāmaksā divreiz, aicinām pēc iespējas ātrāk iesniegt Salaspils novada pašvaldības administrācijas Apmeklētāju apkalpošanas centrā vai sūtīt elektroniski parakstītā e-pastā uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. :
- Salaspils novada domes izpilddirektoram Andrejam Jaunkalnam adresētu iesniegumu;
- abus saņemtos rēķinus vai to kopijas; 
- maksājuma uzdevumu par janvāra rēķina apmaksu. 
Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties juridiskās daļas vadītāju Ievu Miļūnu, tālr. 67981061, Līvzemes iela 8, 304. kabinets.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis