Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

No 10. novembra Salaspils politiski represētās personas var saņemt neizvērtējamo pabalstu

Pamatojoties uz Salaspils novada domes 2012. gada 29. augusta saistošajiem noteikumiem Nr. 28/2012 „Neizvērtējamie pabalsti Salaspils novada iedzīvotājiem” Salaspils politiski represētām personām un nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem no 10.novemba tiks izmaksāti pabalsti 142,29 eiro apmērā.

Pabalstu personai pārskaita uz norādīto bankas kontu vai izmaksā skaidrā naudā Salaspils novada domes kasē, 207.kab., Līvzemes ielā 8, Salaspilī. Atgādinām, ka piešķirtais pabalsts personai, kura vēlas to saņemt Salaspils novada domes kasē, tas ir jāizņem līdz šā kalendārā gada pēdējās darba dienas (28. decembra) plkst. 12.00.

Informācija jaunajiem salaspiliešiem!

Tiesības saņemt pabalstu ir minētajām personām, kuras ne mazāk kā pēdējos 12 kalendāros mēnešus pēc kārtas ir deklarējušas savu dzīvesvietu Salaspils novada administratīvajā teritorijā.

Lai saņemtu pabalstu personai līdz 1.novembrim jāiesniedz Salaspils novada domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā iesniegums un jāuzrāda attiecīgā statusa apliecība.

Personām, kuras vienu reizi iesniegušas minēto iesniegumu, turpmākos gadus tas atkārtoti nav jāiesniedz, ja vien persona nevēlas mainīt iepriekš norādīto informāciju (piem.: pabalsta saņemšanas veidu, konta numuru…).

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis