Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspilī būs jauns atkritumu apsaimniekotājs – SIA „Eco Baltia Vide”

Saskaņā ar atklātā konkursa iepirkuma rezultātiem Salaspils novada dome šā gada 28.aprīlī pieņēma lēmumu, ka no 2014.gada 1.oktobra Salaspils novadā būs jauns atkritumu apsaimniekotājs.  Turpmākos piecus gadus šo pakalpojumu sniegs vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA „Eco Baltia Vide”.

Pakalpojuma sniegšana atkritumu apsaimniekotāja maiņas laikā netiks pārtraukta, taču iepriekš noslēgtie līgumi zaudēs spēku. Līdz 1.oktobrim ir jānoslēdz jauns līgums ar SIA „Eco Baltia Vide” uz turpmākajiem 5 gadiem. To jau no 1.augusta varēs izdarīt Salaspilī, Skolas ielā 7, 1.stāvā. SIA „Eco Baltia Vide” klientu konsultanti apmeklētājus no 1.augusta pieņems:

Pirmdienās no plkst.10.00 līdz 19.00

Otrdienās no plkst.8.00 līdz 17.00

Trešdienās no plkst.8.00 līdz 17.00

Ceturtdienās no plkst.9.00 līdz 18.00

Piektdienās no plkst.8.00 līdz 17.00.

Lūdzam iedzīvotājus paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu (pase, ID karte vai vadītāja apliecība), kā arī precīzu adresi, kurā būs jānodrošina atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumi.

Lai rūpes par atkritumu apsaimniekošanu ērti nodotu profesionāļu rokās, iedzīvotājiem būs iespēja izvēlēties arī speciāli izstrādātu komforta pakalpojuma piedāvājumu, ar kuru varēs iepazīties un arī izvēlēties, noslēdzot jauno līgumu.

Esošie atkritumu konteineri iedzīvotājiem nebūs jāmaina, jo SIA „Eco Baltia Vide” tos iegādāsies no esošā atkritumu apsaimniekotāja, lai iedzīvotājiem pārejas posms būtu maksimāli ērtāks un vienkāršāks.

Aicinām iedzīvotājus ņemt vērā, ka no 1.oktobra atkritumu izvešanas datumi var atšķirties no esošā apsaimniekotāja, bet atkritumu izvešanas biežums tiks nodrošināts atbilstoši katra klienta individuālajām vajadzībām. Klienti informāciju par atkritumu izvešanas dienām līdz 2014.gada beigām saņems, noslēdzot līgumu.

Tāpat SIA „Eco Baltia Vide” gādās, lai Salaspils novadā arī turpmāk tiktu attīstīta infrastruktūra atkritumu šķirošanas pieejamībai. Šķirošanas punktu vietas nemainīsies, bet visos vairāk nekā 50 šķirošanas punktos tiks nodrošināti papildu vieglā iepakojuma (PET, kartons, papīrs u.c.) un stikla šķirošanas konteineri.

Ja fiziska vai juridiska persona (atkritumu radītājs/valdītājs) ar esošo atkritumu apsaimniekotāju ir norēķinājusies avansā, t.i. par oktobri, novembri utt., viņam ir tiesības prasīt esošajam atkritumu apsaimniekotājam atmaksāt avansā samaksāto rēķinu, jo esošais atkritumu apsaimniekotājs no 1.oktobra savus pakalpojumus Salaspils novadā vairs nesniegs. 

SIA „Eco Baltia Vide” atklātajā konkursā piedāvāja zemāko cenu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem. Saskaņā ar 2014.gada 22.maijā noslēgto līgumu ar Salaspils novada domi no 1.oktobra iedzīvotājiem par sadzīves atkritumu izvešanas pamata pakalpojumiem būs jāmaksā 5.05 eiro kubikmetrā, ieskaitot PVN.

Saskaņā ar Atkritumu apsaimniekošanas likuma 16.pantu, ikviens sadzīves atkritumu sākotnējais radītājs vai valdītājs piedalās pašvaldības organizētajā sadzīves atkritumu apsaimniekošanā, ievērojot normatīvos aktus par atkritumu apsaimniekošanu, tai skaitā pašvaldības saistošos noteikumus. Viņa pienākums ir noslēgt līgumu par sadzīves atkritumu savākšanu un pārvadāšanu ar pašvaldības noteikto atkritumu apsaimniekotāju un segt visas izmaksas, kas saistītas ar viņa radīto sadzīves atkritumu, tai skaitā sadzīvē radušos bīstamo atkritumu apsaimniekošanu.      

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar SIA „Eco Baltia Vide” Klientu apkalpošanas centru, rakstot e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , vai zvanot pa tālr: 67517606 un 6779999.

Tīra vide sākas šeit!

atkritumi plakats

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis