Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils pašvaldība saņem pateicību par sociālo projektu īstenošanu

12. novembrī konferencē „Eiropas Sociālais fonds – Tev” pulcējās vairāk nekā 110 nevalstisko organizāciju, pašvaldību un valsts iestāžu pārstāvju, nozares ekspertu un uzņēmēju, lai izvērtētu Eiropas Sociālā fonda ieguldījumu cilvēkresursu attīstībā.

ESF atbalsts devis iespēju 3246 nevalstiskajām organizācijām kļūt gudrākām un prasmīgākām, piedaloties lēmumu pieņemšanā, visām 119 Latvijas pašvaldībām kļūt zinošākām par ES fondiem un valsts iestādēm kļūt efektīvākām, sniedzot pakalpojumus Latvijas cilvēkiem. Zināšanas un prasmes septiņos gados papildinājuši vairāk nekā 25 000 cilvēku.

No 300 pretendentiem kā labākie tika izvēlētas vien 13 nevalstiskās organizācijas un pašvaldības, kurām konferences noslēgumā Valsts kanceleja un Sabiedrības integrācijas fonds pateicās par sadarbību projektu īstenošanā, par kvalitatīvu darbu, gatavojot projektu atskaites, teicamu projekta grāmatvedības uzskaiti, uzteica organizācijas, kas izmantojušas visas iespējas, piedaloties izsludinātajos konkursos, kā arī veicinājušas partnerību, piesaistot un piedaloties visvairāk projektos.

Pateicība par sekmīgu projektu īstenošanu tika izteikta arī Salaspils novada pašvaldībai, jo tās iesniegtie projekti ir novērtēti kā sociāli ļoti noderīgi un ievērības cienīgi. Salaspiliešu projekti ir bijuši arī visprecīzāk sagatavoti un arī realizēti. Nozīmīgākie – „Salaspils novada pašvaldības kapacitātes stiprināšana Eiropas Savienības līdzfinansēto projektu un pasākumu īstenošanai”, „Salaspils novada pašvaldības kapacitātes celšana un starpnozaru sadarbības stiprināšana aktīvai un kvalitatīvai pašvaldības līdzdalībai Eiropas Savienības politiku instrumentu un pārējās ārvalstu finanšu palīdzības līdzfinansēto projektu un pasākumu īstenošanā Attīstības programmā minētajās prioritārajās jomās”, Teritorijas attīstības plānošanas kapacitātes paaugstināšana Salaspils novadā kvalitatīva vietēja līmeņa teritorijas attīstības plānošanas procesa nodrošināšanai”, „Speciālista piesaiste vides aizsardzības jautājumu risināšanai Salaspils novada pašvaldībā”, „Dienas centrs personām ar funkcionāliem traucējumiem Salaspils novadā” u.c.

Balvu Salaspils novada pašvaldības vārdā saņēma Dienas centra personām ar funkcionāliem traucējumiem vadītāja Rasa Rieksta-Riekstiņa.

„Pateicoties ESF atbalstam ir tapis mūsu Dienas centrs, kurš šobrīd ir viens no labākajiem valstī. Tas ir labs īpašas mūsu sabiedrības grupas iesaistīšanas un dzīves kvalitātes celšanas sākums un piemērs,” saņemot balvu, teica Rasa Rieksta-Riekstiņa.

ESF balva

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis