Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sociālajam dienestam nu ir sava lapa internetā

Lai regulāri informētu iedzīvotājus par savu darbību un aktualitātēm sociālās palīdzības jomā, Sociālais dienests ir izveidojis vietni internetā, iekārtojot savu blogu. To var meklēt šeit vai uzklikšķinot uz pogas „Sociālais dienests” Salaspils novada mājas lapā.  

Jau šobrīd Sociālā dienesta klienti vietnē var atrast visnepiecienāmāko informāciju.

Lai uzzinātu, kad var apmeklēt dienestu, klientam jāatver sadaļa Darba laiki. Te būs aktuālā  informācija arī par darba grafika izmaiņām svētku gadījumos.

Sadaļā Kontaktinformācija un rekvizīti var atrast visu dienesta darbinieku telefonus. Te ir gan paša dienesta, gan arī tā struktūrvienību – Dienas centra un Sociālā centra kontakti.

Sadaļā Aktualitātes ir publicēta pati jaunākā informācija par Dienesta darbu, piemēram, par to, ka šobrīd Sociālajā centrā aktīvi darbojas pusaudžu  vecāku apmācības programma „Ceļvedis, audzinot pusaudzi” (CAP). Nereti tieši pusaudžu vecāki jūtas gana apmulsuši un nezina kā veidot attiecības ar saviem bērniem, kuri vienā brīdī jūtas gana pieauguši un neatkarīgi, lai patstāvīgi pieņemtu lēmumus, citā – apjukuši, nepārliecināti un vēlas saņemt vecāku palīdzību un atbalstu. Grupas mērķis ir sniegt vecākiem izpratni par to, kas pusaudžiem šajā vecumposmā ir svarīgs, kas ar viņiem notiek un kā vecākiem veidot veiksmīgu sadarbību ar saviem bērniem, lai viņi kļūtu par nobriedušiem un veselīgiem pieaugušajiem.

Savukārt vecāku apmācības programma „Bērna emocionālā audzināšana” (BEA) paredzēta vecākiem, kuriem ir bērns līdz 7 gadu vecumam. Šī programma  tika izveidota Kanādā pirmsskolas vecuma bērnu vecākiem, lai veicinātu bērnu emocionālo attīstību, uzlabotu vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, palīdzētu vecākiem labāk izprast savus bērnus un viņu vajadzības, kā arī palīdzētu mainīt bērna uzvedību.

Sadaļā Sociālā palīdzība var uzzināt, kādas ir ikviena cilvēka pamatvajadzības, kuru nodrošināšanai reizēm ir vajadzīga palīdzība no valsts vai pašvaldības. Šeit ir informācija par to, kur un kā var saņemt sociālo palīdzību, kā nosaka personas vai ģimenes statusu atkarībā no materiālā nodrošinājuma.

Vietnē ir informācija par visiem pašvaldības sniegto  sociālās palīdzības pabalstu un pakalpojumu veidiem.

Sadaļā Normatīvie akti apkopoti spēkā esošie likumi, Ministru kabineta noteikumi un pašvaldības saistošie noteikumi, kas saistīti ar sociālās palīdzības jomu.

Tiem, kam tuva komunikācija virtuālajā telpā, blogā patiks sadaļa Ierosinājumiem. Te ir iespēja izteikt savu viedokli, uzdot jautājumus un noteikti arī novēlēt ko labu.

Veiksmīgu saziņu!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis