Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Vēl līdz 1. februārim gaidām jūsu viedokli par "Enerģētiķa" nākotni

Turpinās publiskā apspriešanu par kultūras nama “Enerģētiķis” ēkas plānoto rekonstrukciju. Pēc pašvaldības pasūtījuma SIA “BALTEX GROUP” ir izstrādājusi kultūras nama “Enerģētiķis” ēkas rekonstrukcijas tehnisko projektu un foajē interjera projektu. Atbilstoši izstrādātajam tehniskajam projektam ir plānoti plaši pārbūves darbi.  

Publiskā apspriešana vēl turpināsies līdz 2016. gada 1. februārim pašvaldības iestādes “Kultūras nams “Enerģētiķis” telpās Skolas ielā 2, Salaspilī. Iestādes pirmajā stāvā novietotas planšetes ar rekonstrukcijas tehniskā projekta un foajē interjera projekta vizualizācijām un aprakstu, ietverot stāvu plānojumus, fasādes risinājumus un iekštelpu interjera attēlus. Planšetes apskatāmas arī pašvaldības administrācijas ēkā Līvzemes ielā 8. Turpat izvietotas aptaujas anketas un to savākšanas kastes. 

Apspriešanas materiāli apskatāmi un anketa aizpildāma arī šeit.

Sākusies "Enerģētiķa" rekonstrukcijas publiskā apspriešana

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis