Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sociālais dienests organizē atbalsta grupas

Kopš pagājušā gada Sociālais dienests organizē atbalsta un vecāku apmācības grupas. "Bērnu emocionālās audzināšanas" (BEA) apmācības grupa, kas paredzēta vecākiem, kuriem ir bērni vecumā no 0 līdz 7 gadiem, ir izstrādāta, lai veicinātu bērnu emocionālo attīstību, uzlabotu vecāku un bērnu savstarpējās attiecības, palīdzētu vecākiem labāk izprast savus bērnus un viņu vajadzības, kā arī palīdzētu mainīt bērna uzvedību.

Pirmā BEA apmācības grupa noslēgusies 2016.gada 19.janvārī un savu darbību atkārtoti uzsāks tad, kad tiks nokomplektēta nākamā grupa.

2016.gada 28.janvārī uzsākta vecāku apmācības programma „Ceļvedis, audzinot pusaudzi”(CAP), kas paredzēta vecākiem, kuri audzina pusaudža vecuma (11-18.g.v.) bērnus. Nereti tieši pusaudžu vecāki jūtas apmulsuši un nezin, kā veidot attiecības ar saviem bērniem, kuri vienā brīdī jūtas pieauguši un neatkarīgi, lai patstāvīgi pieņemtu lēmumus, citā – apjukuši, nepārliecināti un vēlas saņemt vecāku palīdzību un atbalstu. Grupas mērķis ir sniegt vecākiem izpratni par to, kas pusaudžiem šajā vecumposmā ir svarīgs, kas ar viņiem notiek, kā vecākiem veidot veiksmīgu sadarbību ar saviem bērniem, lai viņi kļūtu par nobriedušiem un veselīgiem pieaugušajiem.

Tuvākajā laikā Sociālais dienests plāno uzsākt rehabilitācijas grupu  "Sociālās rehabilitācijas pakalpojums vardarbību veikušām personām". Par minētās grupas darbības uzsākšanu informācija būs pieejama atsevišķi Sociālā dienesta blogā.

Grupas darbojas Sociālajā centrā, Skolas ielā 7 ceturtdienās no plkst. 16.00 līdz 18.00 latviešu valodā (vada sociālās darbinieces Dace Miķelsone-Ježaka un Jana Naumova) un no plkst. 18.00 līdz 20.00 krievu valodā (vada psiholoģe Marita Kodeikina). 

Ja jums ir interese par CAP vai BEA vecāku apmācības grupām, tad varat pieteikties, zvanot pa tālruņiem 67976813, 67976812, 27701170.

Dalība grupās ir bezmaksas.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis