Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils novada pašvaldība sniegs palīdzību plūdu seku likvidēšanai

Salaspils novada pašvaldības palīdzība 2014. gada oktobra plūdu seku likvidēšanai

2014. gada oktobra plūdu skartajā teritorijā pie Mazās Juglas cietušo dzīvojamo ēku īpašniekiem ir iespēja saņemt šādu pašvaldības palīdzību:

  1. ūdens atsūknēšanu no pagrabiem, citām telpām;
  2. dzeramā ūdens piegādi;
  3. nosēdaku izsūknēšanu.

Šīs palīdzības saņemšanai lūdzam pieteikties līdz 08.11.2014., zvanot pa tālr. 26378174 speciālistei darba aizsardzības, ugunsdrošības un civilās aizsardzības jautājumos Dzintrai Mūrniecei.

Informējam, ka personas (ģimenes), kuras ir deklarētas un dzīvo plūdu skartajā teritorijā un kuru īpašumiem plūdu rezultātā ir nodarīts kaitējums, ir tiesības saņemt sociālo palīdzību – pabalstu ārkārtas situācijā. Iesniegums šī pabalsta saņemšanai jāiesniedz pašvaldības iestādē „Salaspils novada sociālais dienests” Kalnu ielā 2, Salaspilī vai Salaspils novada domes Klientu apkalpošanas centrā Līvzemes ielā 8, Salaspilī.

Pabalsts ar dienesta vadītājas lēmumu tiks piešķirts pēc iepazīšanās ar situāciju uz vietas - plūdos cietušajā nekustamajā īpašumā.

Uzmanību Mazās Juglas piekrastes iedzīvotājiem!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis