Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils novada pašvaldība iesaistās projektā par klimata pārmaiņām un energopārvaldību

Kick-off bilde

eegrants logoŠ.g. 8.maijā ar pirmo partneru tikšanos uzsācies klimata pārmaiņām un energopārvaldībai pašvaldībās veltīts projekts.

Enerģijas patēriņa un ietekmes uz vidi samazināšana ir viena no aktuālākajām tēmām Eiropas un Latvijas politikas dienas kārtībā. Dažādi pētījumi ir pierādījuši, ka tieši pašvaldībām ir vislielākais potenciāls abu mērķu sasniegšanā. Salaspils novada pašvaldība ar projekta “Jaunu metožu lietojums apmācībās par pielāgošanos klimata pārmaiņām un to mazināšanu” atbalstu turpinās līdzšinējos sasniegumus ceļā uz ilgtspējīgu pārvaldību enerģētikas un vides jomās, kā arī veicinās sabiedrības izpratni un iesaisti klimata pārmaiņu mazināšanā.

Projekta rezultātā tiks izstrādāti apmācību materiāli, apmācību programma un modulis, organizētas 4 apmācības 4 plānošanas reģionos, rīkots seminārs un noslēguma konference, kā arī izdots mācību materiāls (grāmata).

Projekta koordinators ir SIA “Ekodoma”, kam ir ilggadēja pieredze enerģētikas un vides jomās, tai skaitā apmācību organizēšanā. Projekta partneri ir Salaspils un Saldus novadu pašvaldības, Jūrmalas pilsētas pašvaldība un Ostfoldas Universitātes koledža Norvēģijā. Ar savu pieredzi projekta ietvaros dalīsies arī Liepājas pilsētas pašvaldības speciālisti.

Projekts tiek īstenots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas “Nacionālā klimata politika” neliela apjoma grantu shēmas atklāta konkursa ietvaros. Projektu plānots pabeigt līdz 2016.gada 30.aprīlim.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis