Salaspils domi jau trešo sasaukumu vadīs Raimonds Čudars

jaunais sasaukums

16. jūnijā notika pirmā jaunā sasaukuma domes sēde, kuras darba kartībā bija priekšsēdētāja un vietnieku ievēlēšana. Sēdi atklāja Salaspils novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Silvija Zālīte, aicinot deputātus ieņemt savas vietas un izvirzīt kandidātus domes priekšsēdētāja amatam. Deputāte Vera Kalniņa ("Vienotība") piedāvāja Raimonda Čudara kandidatūru, ko atbalstīja četrpadsmit deputāti. "Pret" balsoja tikai partijas "Saskaņa" deputāti- Poļina Ivļeva, Ludmila Fedorkova un Aleksejs Urbanovičs. Tādējādi jau trešo sasaukumu pēc kārtas par domes priekšsēdētāju ievēlēja Raimondu Čudaru.

Domes sēdi turpināja vadīt nule kā ievēlētais priekšsēdētājs, izvirzot savas kandidatūras vietnieku amatam. Vietnieka amatam ekonomiskās un infrastruktūras attīstības jautājumos tika izvirzīts "Vienotības" deputāts Raivis Anspaks, par kuru "PAR" nobalsoja vairākums jeb četrpadsmit deputāti. Savukārt par vietnieci sociālajos un sporta jautājumos ievēlēta Malda Caune, kurai tāpat kā R. Anspakam uzticību pauda 14 kolēģi. Abu vietnieku kandidatūras neatbalstīja jau iepriekš minētie "Saskaņas" deputāti. Citas kandidatūras nedz priekšsēdētāja, nedz vietnieku amatam izvirzītas netika.

Priekšsēdētājs un jaunieceltie vietnieki pateicās vēlētājiem par pausto uzticību un novēlēja kolēģiem ražīgus turpmākos darba gadus.

pd2018 v1

skriesim2018ban

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis