Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspilieši piedalās projektā "Eiropa pilsoņiem”

gmina wieliszewMaija nogalē Salaspils novada delegācija dosies uz mūsu Polijas partnerpilsētu Veliševu (Wieliszew), lai kopā ar vēl sešām Eiropas pilsētām piedalītos projektā “Veliševas dienas - attīstības un integrācijas iespējas partneru kopienās”. Tajā bez Salaspils un Veliševas piedalās arī partneri no Rumānijas, Itālijas, Kipras, Grieķijas un Itālijas.

Projekts norisināsies no 28.maija līdz 4. jūnijam. Tā galvenais mērķis – pieredzes apmaiņa starp kopienām tādās sadarbības jomās kā kultūra, Eiropas pilsonība, brīvprātīgais darbs, cīņa pret nabadzību un sociālo atstumtību, nacionālā mantojuma saglabāšana un uzņēmējdarbības attīstība. Projekta ietvaros notiks vairākas sanāksmes, debates un konferences.

Salaspils novada administrāciju Veliševā pārstāvēs Izglītības un kultūras daļas vadītāja Inga Elksne, Sociālā centra vadītāja Aldona Vēvere, Attīstības daļas vadītājs Guntars Auders un tūrisma organizatore Ieva Tumana. Salaspilieši iepazīstinās pārējos projekta dalībniekus ar pašu novadu, kā arī dažādām metodēm, kā atbalstīt iedzīvotāju iniciatīvas un iesaistīt viņus novada attīstībā, kultūras dzīves organizēšanā.

Projekta finansējums no programmas "Eiropa pilsoņiem".

Projekta atskaite

fp-citizens

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis