Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspilī viesojas Gulbenes kolēģi

3 gulbene

21.septembrī Sociālais dienests  kopā ar Sociālo centru un Dienas centru uzņēma viesus no Gulbenes novada sociālā dienesta. Ciemiņus sagaidīja domes priekšsēdētāja vietniece sociālajos un sporta jautājumos Malda Caune un Sociālā dienesta vadītāja Gunta Gumbina, kuras pastāstīja par svarīgāko sociālajā jomā. 

Sociālā darba nodaļas vadītāja Agita Svilpe viesus  iepazīstināja ar savas nodaļas darbu un pastāstīja par „mobilās brigādes” darba organizēšanu, īpaši uzsverot grupu organizēšanu gan dienesta klientiem, gan citiem novadu iedzīvotājiem. Savukārt sociālā darbiniece Inese Aizpuriete savā prezentācijā parādīja un uzsvēra sociālās palīdzības daudzveidību un to saņemšanas kritērijus.

Sociālā centra vadītāja Astra Beķere viesus iepazīstināja ar centra mērķiem un uzdevumiem, uzsvaru liekot uz  Salaspils iedzīvotāju lietderīgu brīvā laika pavadīšanu un jaunu zināšana iegūšanu. Oskars Grumolts, kurš centrā strādā jau no pirmās dibināšanas dienas, iepazīstināja viesus ar notiekošajiem pasākumiem un jaunumiem Dienas centrā.

Kopā tika diskutēts par atšķirīgo un kopīgo Sociālā dienesta darbā.

Daiga Gulbe, Sociālais centrs

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis